Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 330
83%

Ne, nenavštěvuji 894
17%

Celkový počet hlasů: 5224


ARBOREA Březová s.r.o.

Zahradní architektuře a krajinářství se soustavně věnujeme od roku 1991 a díky odpovídajícímu zázemí a kvalifikaci pracovníků jsme schopni pro Vás zajistit kompletní zahradnický servis. Ten zahrnuje hodnocení  stávajících ploch zeleně, zpracování návrhu resp. projektu zahradních a krajinářských úprav, realizaci  navržených úprav i zajištění jednotlivých pěstebních zásahů či průběžné celoroční údržby zeleně.

 

Adresa:    ARBOREA Březová s.r.o.
               Březová 96
               763 15 Slušovice  
               Telefon: +420 577 983 342
               E-mail: arborea@volny.cz
               Web: https://www.arboreabrezova.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Arborea Březová s.r.o.? Podělte se s ostatními

DURMAN

Květa Javoříková | 24.09.2014

Dobrý den, chci se zeptat jestli máte v nabídce Durmany nebo Datury, v případě ano, kde je můžu zakoupitm Pokud ne, poradíte KDE? Děkuji za odpověď Javoříková --javorikova@seunam.cz

Přidat nový příspěvek