Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 5 371
80%

Ne, nenavštěvuji 1 313
20%

Celkový počet hlasů: 6684


Zahradnictví Tereza

Zahradnictví Tereza vzniklo počátkem roku 2009 po dlouholetých zkušenostech v oboru zahradnictví jak na amatérské, tak i profesionální úrovni. Předmětem podnikání firmy je nákup, pěstování a následný prodej širokého sortimentu okrasných a ovocných rostlin, dále pak realizace a údržba okrasných zahrad, ovocných sadů a parků. Našim hlavním záměrem je soustředit co nejširší sortiment zboží hlavně od českých producentů, a tím vytvořit širokou škálu nabízených produktů. Na našich stránkách máte možnost vybrat si z širokého množství nabízených produktů a služeb.

 

Adresa:    Martin Važanský - Zahradnictví
               Zahradní 1253
               751 31 Lipník nad Bečvou
               E-mail: zahr.tereza@seznam.cz
               Web: https://www.zahradnictvi-tereza.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Tereza? Podělte se s ostatními

Re: Re: zahradnictvi Tereza

kukačka | 19.04.2011

https://www.webareal.cz/zahradnictvi-tereza

tvrdý tom

šafář tomáš | 14.03.2011

tak tedy nevím člověče,co se s tebou děje?

:(:(

Janča | 01.03.2011

Vloni jsem si u Vás koupila krásné stromky a rostliny na zahradu. Bohužel na podzim nějací vandalové nebo snad závistivci mi moji krásnou zahradu tak zdevastovali, že všechno šlo do háje. Čekejte mě tedy v brzké době, že u vás znova nakoupím, co potřebuji :)

Re: :(:(

Božena | 15.06.2011

Mě se to podobný stává se stromky. Romové mi otrhají všechno ovoce a zlámou přitom ještě polovinu větví na stromě. Už nemám chuť vůbec něco pěstovat. Chtělo by to ohradit elektrickým plotem, abych z toho ovoce někdy vůbec něco měla :(

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek