Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 745
78%

Ne, nenavštěvuji 1 863
22%

Celkový počet hlasů: 8608


Aš přebuduje sady Míru na park

04.01.2012 12:39

Město Aš v rámci přeshraničního projektu přebuduje sady Míru na park pro koncerty a zábavu. Úpravy zeleně i objektů přijdou na zhruba 31,6 milionu korun.
V současnosti je budova bývalého letního kina využívaná jako restaurační zařízení. Je ale ve špatném technickém stavu. Záměrem je objekt zrekonstruovat a upravit na zázemí pro vystupující, vznikne jeviště, šatny i sociální zařízení pro návštěvníky představení. Pro zastřešení pódia je navržena lehká kovová konstrukce.
Upraveno bude i hlediště bývalého letního kina. I to je za hranicí životnosti a neodpovídá současným potřebám. Podle plánu by se hlediště mělo rozšířit asi o dvě třetiny a získat tím místo současné kapacity kolem 500 míst až 900 míst k sezení. Další místa budou k stání.