Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Služby

Provozujete zahradnictví, zahradní centrum, nebo třeba okrasnou nebo ovocnou školku ? Rádi by jste našli na těchto stránkách i informace o Vaší firmě ?

Nic nebrání tomu, aby to tak bylo. Stačí, když nám zašlete informace o Vašem zahradnictví, a my je bezplatně na našich stránkách uveřejníme. Nehledejte v tom nějaký háček, služba je opravdu bezplatná, a nic Vás nebude stát. Jen pár minut času, a jeden krátký mail s informacemi o Vás zaslaný na náš kontaktní formulář.

Nemáte stálou provozovnu, a živíte se pouze údržbami zahrad a drobnou zahradnickou prací ? Nevadí, napište nám. Rádi uveřejníme kontakt na velké zahradnictví, i na malého zahradníka, který udržuje zahrady ve svém nejbližším okolí pouze během sezony.