Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 962
81%

Ne, nenavštěvuji 1 156
19%

Celkový počet hlasů: 6118


Diskusní téma: Zahradnictví Plzeňský kraj

trvalky

betula29@gmail.com | 19.10.2015

Ráda bych si doplnila trvalky v babičkovské zahrádce o Rudbeckii nitida / vysoká skoro 2m/ a kosatec trávolistý ale všude nacházím pouze popis a ne tyto trvalky jako zboží.Nevěděl by někdo kdo je prodává? za zprávu předem děkuji. Vendula.

Pestovani hroznoveho vina

Bazantova Eva | 20.08.2015

Rada bych vedela jestli jsem udelala dobre . Letos jsme zakoupili hroznove vino ,chytilo se dobre ,dokonce ma i prvni hrozny ,ostrihala jsem dlouhe vetve ,ktere se tahly kolem dalsich vetvi a tak se ptam jestli to bylo dob re a neuskodi to vinu.

Graviola-anona ostnitá

HankaK | 09.05.2012

Dobrý den.
Poraďte prosím,kde sehnat rostlinu GRAVIOLA-ANONA OSTNITÁ?
Marně ji hledám na netu....
Děkuji. HankaK

Re: Graviola-anona ostnitá

zn | 06.06.2013

Dobrýden,

sehnala jste ji někde? Poradíte? popachuby@seznam.cz

Děkuji

Zahradnictví na Folmavě

Milan Šesták | 25.02.2012

Chybí Vám tady v seznamu zahradnictví na Folmavě. Je to přímo na hraničním přechodě a určitě se vyplatí tam dojet nakoupit. Ceny mají super.
www.zahradnictvifolmava.cz

Buddleja davidii Florence

Oldřich Peteřík | 03.06.2011

Zdravím - zakoupil jsem v zah. centru Písař kde jako u jediné buddleji neměli popis ani prodavačka nevěděla výšku ani květenství - moh by někdo poradit kdo má zkušenosti s odrůdou Florence
na motika9797@volny.cz

Přidat nový příspěvek