Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Zahradnictví na Barvínkově

Nabízíme okrasné dřeviny, balkonové květiny, letničky, růže, trvalky, skalničky, okrasné stromky a keře, čarověníky, ovocné stromky, ovocné keře a okrasné trávy. Osázíme balkonovky a okrasné dřeviny do Vašich truhlíků.

 

Adresa:    Zahradnictví na Barvínkově
               Prácheňská 132
               386 01 Strakonice
               Tel: +420 737 401 166
               E-mail: tomas@zahradnictvi-barvinkov.cz
               Web: https://www.zahradnictvi-barvinkov.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím na Barvínkově? Podělte se s ostatními

poděkování

Hana Kroupová | 13.04.2013

Dobrý den,dnes jsem zasadila krásnou borovičku NEGESHI a věřím že už se jí u nás bude dařit a já se budu tešit z její krásy.Chtěla bych Vám touto cestou jestě jednou poděkovat za Váš profesionální přístup k zákazníkovi.V dnešní době kdy se většinou setkáváme jen s podvodníky,kteří se snaží člověka co nejvíce oškubat,tak Váš přístup mile překvapí a působí jako zázrak,že tak poctiví lidé vůbec ještě existují.Jako bývalá zahradnice vím co Vaše práce obnáší,co to dá dřiny a trpělivosti vypěstovat rostlinky a mnohdy přijde vrtoch nepříznivého počasí a veškeré úsilí je pryč.Proto Vám přeji atˇse Vám daří a spoustu spokojených zákazníků.S pozdravem Kroupovi z Budětic

Přidat nový příspěvek