Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 762
82%

Ne, nenavštěvuji 1 033
18%

Celkový počet hlasů: 5795


EKOFLORA Liberec s.r.o.

Liberecká firma Ekoflora vznikla v roce 1991 s cílem svou odborností a profesionalitou přispět k vytvoření optimálního životního a pracovního prostředí ve městech, v areálech firem, na sídlištích i v okolí rodinných domků. Provádíme realizaci sadových úprav pro organizace i soukromníky s působností po celém území České republiky. Komplexní celoroční údržba zeleně a veřejných prostranství je zajišťována odborníky s profesionální zahradnickou technikou. Rozhodli jste se založit zahradu a chcete zní udělat místo příjemného odpočinku a potěšení pro obyvatele domu? Jako nezačnete bez projektu stavět dům, neměli byste zakládat zahradu bez předem promyšleného plánu - a proto jsme tu my.

 

Adresa:    EKOFLORA Liberec s.r.o.
               U Slunečních lázní 690
               Liberec 14  
               Telefon: +420 485 120 253
               E-mail: info@ekoflora.cz
               Web: https://www.ekoflora.cz

Vaše zkušenosti s EKOFLORA Liberec s.r.o.

Hi! Only from 18+!

SandraTok | 23.02.2021

Russian actor Panin is seen on an erotic resource loveawake.ru

John

Smithb228 | 09.10.2016

Excellent post. I was checking continuously this blog and I'm impressed! Extremely useful information specially the last part decdfbfdfbkefeed

Přidat nový příspěvek