Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 745
78%

Ne, nenavštěvuji 1 863
22%

Celkový počet hlasů: 8608


Arbia, spol. s r.o.

Společnost Arbia, spol. s r.o. je v rámci regionu významným producentem a dodavatelem konzumních brambor a výpěstků ovocné školky v poměrně široké odrůdové skladbě. V případě bobulovin a slivoní patří k největším výrobcům v rámci ČR. V produkci specializovaných školkařských výpěstků (původních krajinotvorných odrůd vhodných pro výsadby alejí ale i do volné přírody) je firma zatím jedinou ovocnářskou školkou, která se produkcí těchto specializovaných výpěstků na Moravě zabývá. V oblasti zemědělské prvovýroby podnikáme již cca 13 let, v produkci ovocných výpěstků jsme pokračovatelem dlouholeté tradice zdejšího školkařství, ovocná školka byla založena v roce 1927.

 

Adresa:    Arbia, spol. s r.o.
               Masarykova 1013
               76302 Zlín, Malenovice
               Telefon: +420 577 104 626
               E-mail: arbia@volny.cz
               Web: https://www.arbia.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Arbia, spol. s.r.o.? Podělte se s ostatními

Ovocné stromky

Pavel Jarmuzský | 03.05.2011

Pořídil jsem zde trnky do dosazení našeho sadu, a jedná se o skvělý materiál, už se těšíme na úrodu. Prodavač měl profesionální přístup, kam se hrabou celé Baumaxi a Obi

nemrznoucí rybízové keře

Oškera | 05.04.2011

líbila se mi nabídka keřových červených rybízů, které odolávají větším mrazům v podhorské oblasti

Přidat nový příspěvek