Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 047
81%

Ne, nenavštěvuji 1 414
19%

Celkový počet hlasů: 7461


Zahradnictví Kývala

Zahradnictví Kývala nabízí široký sortiment okrasných jehličnanů, stromů a keřů, skalniček a trvalek, bylinek, vřesovištních rostlin, růží, ovocných stromků a keřů a dalších. Na jaře si v našem skleníku můžete vybrat ze široké škály balkonových rostlin - surfinie, převislé muškáty, million bells a spoustu letniček. Celoročné provádíme údržby, návrhy a realizace zahrad.

Nabízíme také substráty a hnojiva. Součástí celoroční nabídky nabídky našeho zahradnictví je také prodej řezaných květin včetně komplexní dodávky květin a květinových dekorací pro Vaši svatbu či pohřeb. Květiny také doručujeme v okolí Valašského Meziříčí. Součástí zahradnictví je i prostorné parkoviště.

Zahradnictví Kývala
Nad Zahradnictvím 360
Krhová 360
756 63

Tel.: 571 633 084

info@zahradnictvikyvala.cz

www.zahradnictvikyvala.cz

Květinářství - online objednávka květin i s doručením

www.kvetinykyvala.cz

 

Diskusní téma: Zahradnictví Kývala

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Fotogalerie: Zahradnictví Kývala