Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 052
81%

Ne, nenavštěvuji 1 417
19%

Celkový počet hlasů: 7469


Mobilní zahradnické studio

Prvotní firma vznikla v létě 2003, v době studia majitelky na vysoké škole. Hlavní náplní činnosti byly realizace zahrad a floristika, zvláště svatební a vánoční. Od té doby se spektrum poskytovaných služeb značně rozšířilo. Od roku 2005 nabízíme projektování soukromých zahrad i veřejných prostor. V návaznosti na to poskytujeme realizaci výsadeb i následnou péči a údržbu. Zabýváme se částečnými úpravami stávajících zahrad, celkovými rekonstrukcemi zahradních celků i vytvářením zcela nových ploch zeleně. Stejné období přineslo i nabídku kompletního květinového řešení oslav, rautů, svateb, výstav a dalších slavnostních akcí. Od roku 2007 se zabýváme vlastní produkcí řezaných květin, léčivých a aromatických rostlin, zeleninou a ovocem. Navíc pěstujeme jedlé květy pro restaurace, nyní i Vy můžete okusit kouzlo a půvab květů přímo na talíři. V roce 2009 se zrodilo MOBILNÍ ZAHRADNICKÉ STUDIO, které přináší rozsáhlou inovaci celé firmy. Od roku 2010 připravujeme výkup drobného ovoce a jeho zpracování. Na podzim 2010 můžete vyzkoušet naši bylinnou kosmetiku určenou pro každodenní použití.

 

Adresa:    Bedničková služba
               Lubná 8
               569 63 LUBNÁ u Poličky
               Tel: +420 734 495 335
               E-mail: bartos.zahradnik@gmail.com
               Web: https://www.mobilnizahradnik.cz

Máte osobní zkušenost s Mobilním zahradním studiem? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek