Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 832
79%

Ne, nenavštěvuji 1 868
21%

Celkový počet hlasů: 8700


Zahradnictví Šváb

Jsme rodinná firma, která se již od roku 1990 zabývá prodejem řezaných květin v kamenném obchodě na náměstí, kde Vám nabízíme sváteční a smuteční vazbu, široký sortiment pokojových rostlin a veškerých potřeb pro zahrádkáře. V roce 2000 jsme zrekonstruovali zahradnictví ve Svitavách, kde se zabýváme pěstováním okrasných rostlin jak pro drobné pěstitele tak i pro obchodníky. Naší aktivitou je také vázárna smuteční a sezónní vazby. V letech 2003-2004 bylo na přilehlých pozemcích zahradnictví otevřeno Zahradní centrum, ve kterém nabízíme pestrý sortiment jehličin, okrasných rostlin, dekorativních prvků do zahrad atd. Dále se specializujeme na realizace zahrad, návrhy zahrad v 3D projekci, výsadby, poradenství. Nabízíme závlahové systémy, kácení dřevin a údržby zahrad.

 

Adresa:    Zahradní centrum
               Hradec nd Svitavou 518
               Hradec nd Svitavou 569 01
               Telefon: +420 737 729 467
               E-mail: zahradnicentrum-svab@seznam.cz
               Web: https://www.zahradnicentrum-svab.eu

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Šváb? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek