Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 047
81%

Ne, nenavštěvuji 1 414
19%

Celkový počet hlasů: 7461


EZS, s.r.o. (zahradnictví pod hradem Střekovem)

Již 10. rok jsme tu pro Vás a tímto Vám děkujeme za Vaší přízeň, protože jste nám umožnili být na trhu a pomalu se rozvíjet. Za tuto dobu jsme, jak věříme, pomohli mnoha zahrádkářům, pěstitelům a dalším, kteří chtějí mít krásnou zahrádku, či zahradu. Rádi bychom se s Vámi podělili o radost, kterou zahradnická činnost přináší, a proto pro Vás v tomto významném roce připravujeme několik novinek, které najdete na našich stránkách nebo přímo v našem zahradnickém areálu.
   

 

Adresa:    EZS, s.r.o. (zahradnictví pod hradem Střekovem)
               Litoměřická 1439
               400 03 Ústí nad Labem 
               Telefon: +420 472 745 226
               E-mail: ezs.ul@volny.cz 
               Web: https://www.ezs-ul.cz

Vaše zkušenosti s EZS, s.r.o. (zahradnictví pod hradem Střekovem)

Výborná spolupráce

Pumpa 65 | 16.03.2012

Ahoj, potřeboval jsem poradit s problémem okolo zahrady u mně na chalupě a našel jsem je na Českým chalupáři (ceskychalupar.cz). Jsou to fakt odborníci a velmi vstřícní, můj problém vyřešili a nebylo to finančně špatný oproti jiným firmám. Jo a pro zahradníky: "Moc děkuji, byli jste úžasní." Díky.

SUPER Zahradnictví

Michal Novotný | 13.06.2011

Byl jsem velmi spokojen se službami tohoto zahradnictví, protože, když jsem hledal firmu, která mi zajistí kompletní úpravu pozemku kolem dostavěného RD, včetně bazénu a zavlažování, narazil jsem na tyto odborníky, kteří mi od projektu až pokonečnou realizaci vše připravili, poradili, udělali, zprovoznili a dělají servis. Prostě se starají. Špička i v ceně.

Přidat nový příspěvek