Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 764
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8630


Zahradnictví Račice

Rádi vás přivítáme v našem nově otevřeném zahradnictví v Račicích. Přichystali jsme pro vás velký výběr balkonových květin. Určitě vás u nás zaujme široká škála barev vzpřímených muškátů. Například odstíny růžové a fialové, pěkné lososové, cihlové a jiné barvy. Nemůžou chybět ani tradiční červené muškáty. Pokud máte raději převislé muškáty, určitě se vám budou líbit neobvyklé červené žíhané plnokvěté muškáty a jiné barvy. Samozřejmě jsou v nabídce i klasické jednoduché muškáty.
Najdete u nás i jiné květiny do truhlíků a na záhon vaší zahrady(např. surfinie, plnokvěté i převislé begonie atd.).
Sortiment budeme neustále rozšiřovat, a tak si u nás každý něco vybere. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že budete s výběrem květin spokojeni.

 

Adresa:    Zahradnictví Račice
               Račice 78
               Štětí 41108  
               Telefon: +420 731 114 482
               E-mail: zahradnictviracice@seznam.cz  
               Web: https://www.zahradnictviracice.cz

Vaše zkušenosti se Zahradnictvím Račice

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek