Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 764
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8630


Zahradnictví Dvořák a syn

Firmu založili František a Emílie Dvořákovi. Původně na pronajatých pozemcích u Prahy zahájili v roce 1940 produkci převážně květin. Po konci války přešli i s celou firmou do Teplic, kde vybudovali nové, na tehdejší dobu moderní zahradnictví. V roce 1953 byl podnik znárodněn. Pan František Dvořák zůstal v podniku jako vedoucí. Po změnách v 90. letech byla firma vrácena v restituci původním vlastníkům. Do čtyř let vznikla nová prodejna. Od této doby nastává rozvoj firmy a zvětšování sortimentu. V současné době firma provozuje zahradnické centrum v Teplicích s kompletním zahradnickým sortimentem a zahradnickou prodejnu v Mostě. V současné době tedy nabízíme prodej řezaných květin, pokojových rostlin, venkovní okrasné i ovocné stromy a keře, trvalky, skalničky a bylinky. Dále pak široký sortiment keramiky a doplňků pro dům a zahradu.

 

Adresa:    Zahradnictví Dvořák a syn
               Stanová, 415 01 Teplice 
               Telefon: +420 417 539 930
               E-mail: dvorak@dvorakasyn.cz   
               Web: https://www.dvorakasyn.cz

Vaše zkušenosti se Zahradnictvím Dvořák a syn

zahradnictvi Dvorak -syn

Dana Prochazkova | 07.04.2014

Prekrasne,rada se k vam vracim.Fandím vám

Hanka | 15.06.2011

Myslím si, že je to opravdu jedno z nejlepších zahradníctví u nás. Ochotný personál, široký výběr sortimentu, jak domácí tak zahraniční produkty ... Jsem opravdu spokojena, jen tak dál!

pochvala zahradnictví Dvořák

Petr | 14.04.2011

SKVĚLÉ zahradnictví ochotný personál jen tak dál děkuji

Úžasné

Jirka | 08.04.2011

Dnes jsem byl u Vás na návštěvě a nestačil jsem se divit. Tak bohatý výběr, náherné aranžmá, ochotné prodavačky jsem u nás ještě neviděl. Neuveřitlný výběr bytových doplňků, neobvyklých a moderních květináčů, aranžérských potřeb...
Gratuluji, ať se Vám vede dobře.

Prodejna v Mostě

Tomáš Pokorný | 01.03.2011

Prodejna v Mostě poskytuje snad vše, co zahradník může potřebovat. Opravdu si nemyslím, že by byla méněhodnotná oproti centru. Samozřejmě tam budou mít více rostlin, ale mně to v Mostě plně vyhovuje.

Přidat nový příspěvek