Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


HiT FLORA s.r.o.

Firma HiT FLORA s.r.o. byla založena v roce 1992 Ing. Břetislavem Honsem a Rudolfem Tittelbachem. Nachází se v Děčíně, části zvané Křešice. Zahradnictví se rozkládá na ploše cca 8 ha, z toho 7 ha jsou vlastní okrasné dřeviny a 1 ha zabírají skleníky a kontejnerované dřeviny a rostliny. Firma se zabývá: - Vlastní produkcí okrasných dřevin - Odborným poradenstvím projekčních prací - Realizacemi - Údržbou zeleně - Prodejem: - okrasných dřevin - balkónových rostlin, letniček a dvouletek - trvalek ▪ cibulovin - zahradnických substrátů - rašeliny - hnojiv.
V areálu našeho zahradnictví můžete příjemně strávit svůj volný čas, se svými potomky. Navštivte naše dětské hřiště, poseďte na modrých lavičkách a potěšte se u našich zvířátek. Občerstvit se můžete teplými nápoji u nově instalovaného nápojového automatu.

 

Adresa:    HiT FLORA s.r.o.
               Vítězství 216
               405 02 Děčín 31
               Telefon: +420 412 517 027
               E-mail: hitflora@hitflora.cz
               Web: https://www.hitflora.cz

Vaše zkušenosti s HiT FLORA s.r.o.

to mi hlava nebere

JARDA | 13.05.2015

koupil jsem zde šeřík ještě teď jdou na mne mdloby z té lidové ceny 595 kč ten samý na internetu za 89kč to jsem z toho blázen, ještě mám mokrý hadr na hlavě

Nemate brigadu??

Michael Květoň | 10.05.2011

Schanim brigadu pro sebe a kamarada.Oboum je 16 let a prijmeme jakoukoli praci.Díki mockrat.

Hodnocení zahradnictví

Helena | 30.03.2011

V tomto zahradnictví jsme s manželem pravidelní zákazníci.Celí areál je velice pěkně uspořádán obrovský výběr a velice milá obsluha.

Re: Hodnocení zahradnictví

Martina | 30.05.2011

Milá obsluha?! To nevím...dnes jsem tam byla s tetou..v celém areálu ani noha...myslím obsluha a když jsme někoho sehnali...ochotná zrovna dvakrát nebyla...koupili jsme co jsme našli a pak jsme se báli ještě na něco zeptat...tak jsme šli pryč...:-(

Přidat nový příspěvek