Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahradní centrum Jiná Zahrada

Firma Ing. Bc. Jiří Bartoš – Jiná Zahrada působí na trhu od roku 2005 a zabývá se projektováním a realizacemi zahrad. Ve firmě zaměstnáváme čtyři zahradní inženýry (Praha – Suchdol, Lednice) a tým zahradníků realizátorů. V současnosti máme okolo 12 – ti zaměstnanců. Od samého počátku dbáme na odbornou způsobilost zaměstnanců mimo jiné množstvím školení a exkurzí. Zahradní tvorbu a způsoby prodeje sledujeme pravidelnými exkurzemi do Německa, Itálie, Anglie a Holandska. Spolupracujeme s VÚKOZ Průhonice a předními domácími školkami.

V roce 2009 jsme získali na zahradní centrum, poradenství, realizaci a údržbu zeleně certifikát ČSN EN ISO 9001 : 2009. Dbáme na seriózní jednání s klienty i dodavateli. Nedílnou součástí spolupráce s našimi dodavateli je plnění termínů splatnosti a dohod nejen písemných. Jsme členy Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT), sdružení Zahradních center CS a Svazu zakládaní a údržby zeleně (SZÚZ)

 

Adresa:    Jiná Zahrada
               Hrbovická 54
               Ústí nad Labem – Předlice 
               Telefon: +420 475 210 881 
               E-mail: bartosovam@jinazahrada.cz
               Web: https://www.jina-zahrada.cz

Vaše zkušenosti se Zahradním centrem Jiná Zahrada

rrr

rrr | 14.11.2017

rrr

zahradnice -floristka

Jaroslava Ajksnerova | 06.03.2013

Dobry den,hledam praci v oboru. Mam 14let praxi jako florista.Jsem vyucena zahradnice.Je mi 52 let . ziji v Usti n.L.Praci mam ale chtela bych zkusit ve svem oboru neco zajimaveho.Dekuji za pripadnou odpoved.J.Ajksnerova @jarusajks@seznam.cz tel.603806407

Přidat nový příspěvek