Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 049
81%

Ne, nenavštěvuji 1 416
19%

Celkový počet hlasů: 7465


Zahradnické služby Knotek a Veselka

Firma působící v zahradnickém oboru od roku 1991 má k dispozici 20 stálých zaměstnanců a dvě samostatná vybavená střediska. Zabývá se komplexní sadovnickou činností od zhotovení návrhů rodinných zahrad přes realizaci sadových úprav včetně automatických závlahových systémů, jezírek, osvětlení až po pokládku předpěstovaných travních koberců a zhotovení parkových cest. Provádí také veškerý zahradnický servis související s údržbou trávníků a osázených zahradních ploch. Jedná se především o řez, kácení dřevin, úpravu keřů a tvarování živých plotů, dále sekání, hnojení, vertikutace trávníků, případně mulčování kůrou a další. Firma je členem Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu.

 

Adresa:    p. Knotek
               Radouňská 683
               411 08 Štětí
               Telefon: +420 416 812 198
               E-mail: zahr.sluzby@tiscali.cz
               Web: https://www.knotek.cz

Vaše zkušenosti se Zahradnickými službami Knotek a Veselka

Spolehlivost-kvalita

Milan Merešš | 21.01.2012

Kdykoli jsem potřeboval jakoukoli službu od pana Knotka,vždy mi bylo okamžitě vyhověno ať se jednalo o konzultace,dopravu zeminy,travních směsí,keřů,mulč.kůr aj.Celá firma působí velice seriozním dojmem a všem doporučuji.Milan Merešš Praha 6

Přidat nový příspěvek