Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


K + K zahrada

K+K ZahradaFirma K + K zahrada s.r.o. vznikla z rodinné firmy zabývající se realizací, údržbou zeleně a prodejem květin a keramiky. Později firma rozšířila svoji činnost a nyní provozuje menší zahradní centrum v obci Blažovice asi 15 km východně od Brna. Naše zahradní centrum nabízí keramiku, dárkové zboží a řezané květiny v jarním období dále letničky, balkonovky a široký sortiment okrasných rostlin.


Součástí firmy je také trvalková školka produkující cca.200 druhů trvalek. Velice významnou část naší firmy tvoří její floristická sekce. Naši floristé váží kytice k nejrůznějším příležitostem (narozeniny, promoce, svatby, pohřby, koncerty …). Dlouholeté zkušenosti úročíme nejen u svých zákazníků, ale také na nejrůznějších floristických soutěžích.
Vedle údržby a realizace venkovní zeleně se firma zabývá také návrhy, realizací a následnou údržbou interiérové zeleně a dekorací. Začátkem roku 2010 naše firma uvedla na trh absolutní novinku v oblasti závěsných obalů na květiny a to Kapsáře na květiny. Jedná se o závěsné obaly na květiny nové generace, vhodné pro pěstování pokojových, ale i venkovních rostlin. Výhodou kapsářů je zejména úspora místa, vysoká estetická hodnota a vysoce kvalitní materiály, ze kterých jsou kapsáře vyrobeny. Více informací o této novince se dozvíte na stránkách www.kapsarenakvetiny.cz
Kontakt:
K + K zahrada s.r.o.
Kozí 203
Blažovice, 66408
tel.: 544243342
mob. 777038935e-mail: info@kk-zahrada.cz
web: www.kk-zahrada.cz

Fotogalerie: K + K zahrada

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím K+K? Podělte se s ostatními

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek