Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 590
79%

Ne, nenavštěvuji 1 750
21%

Celkový počet hlasů: 8340


ARBO - zahradnictví

ARBO - zahradnictví s.r.o. je personálně totožný pokračovatel firmy Falkenauerová-ARBOR, která se od roku 1990 věnuje projekci a výsadbě soukromých zahrad i veřejné zeleně. Hlavní náplní činnosti firmy je zakládání nových zahrad, rekonstrukce starých, výsadby uličních stromořadí, sídlištní zeleně, sadové úpravy v okolí nových obchodních a průmyslových objektů a podobně. Firma má vlastní pěstební zahradu  s produkcí cca 30.000 ks okrasných dřevin  ročně, která slouží i jako záložní zahrada  pro nakupovaný materiál. Pro svou práci má veškeré potřebné strojní vybavení  - nákladní automobil - nosič kontejnerů AVIA, jednonápravové traktory s přívěsným kultivačním nářadím, rotační motorové sekačky, vertikulátory, rozmetadla, křovinořez STIHL, motorové pily, mikrorýpadlo DH 015, k dispozici má i zemní stroj UNC 060 . U úzce spolupracujících firem má k dispozici větší zemní stroje  a nákladní automobily.

 

Adresa:    ARBO - zahradnictví
               Všeruby u Plzně 15
               330 16 Všeruby
               Tel: +420 377 915 270
               E-mail: info@arbo-zahrada.cz
               Web: https://www.arbo-zahrada.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím ARBO? Podělte se s ostatními

Ovocne sloupove stromy jabloň, třešeň, hrušeň

Marie | 23.03.2024

Chci si objednat týhle tři stromky zdůrazňují Sloupove nabídka za zaváděcí cenu již od méně než 145, Kč.Pro Balkony. Z TV Max program .

Přidat nový příspěvek