Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Fytos - ovocná a okrasná školka

Prodej ovocných a okrasných dřevin v zahradním centru pokračuje... Rozšířili jsme pro Vás nabídku ovocných stromků v kontejnerech (květináčích) - možnost sázení ovocných stromků po celý rok!!! Firma FYTOS Plzeň, ovocná a okrasná školka byla založena v roce 1991 "na zelené louce" nedaleko centra Plzně. V roce 1994 jsme nakoupili první bezvirózní podnože z Holandska a získali licenci na pěstování rezistentních odrůd jabloní (odolných vůči chorobám strupovitost a padlí) od Ústavu experimentální botaniky Akademie věd ČR Praha. Sledování trendů a komunikace s výzkumnými pracovišti i šlechtiteli nám přináší mnoho informací a možnost představit Vám odrůdy, které přinášejí novou, kvalitativně lepší produkci. Vzhledem k lepší kvalitě plodů a vlastnostem odrůd, nové odrůdy rozšíří a zcela jistě nahradí stávající sortiment pěstovaných odrůd. To platí nejen pro domácí zahrádky, ale i pro ovocnářskou veřejnost.

 

Adresa:    Fytos - ovocná a okrasná školka
               Radčická ul. 86
               301 17, Plzeň
               Telefon: +420 603 283 082
               E-mail: fytos@fytos.cz  
               Web: https://www.fytos.cz/cz/

Máte osobní zkušenost s ovocnou a okrasnou školkou Fytos? Podělte se s ostatními

Jonagold Red Prince

stusekivo@cz | 09.02.2014

Prosim o rouby jablone Jonagold Red Prince nebo i stromek na podnozi M9,JTE. Jsem zpod Radhosta, z Dolni Becvy, zdravim vas tesim se na vasi zpravu.

Ivo Stusek

podnože pod hrušky

Mráček Pavel | 23.09.2011

sháním podnože pod hrušky ,kde je koupit a za kolik ,děkuji Mráček

Přidat nový příspěvek