Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 590
79%

Ne, nenavštěvuji 1 750
21%

Celkový počet hlasů: 8340


Zahradní Studio Trávníčkovi

Naše firma se zabývá výrobou umělého kamene, jako přímou náhradou pískovce, ze kterého následně vytábíme finální výrobky určené do okrasných zahrad a parků. Jedním z těchto výrobků jsou skalky, jimiž lze podstatně oživit a zkrášlit jakoukoliv zahradu či přírodní zákoutí. Skalky můžete zakoupit jako výrobek, popř. si máte možnost též nechat zrealizovat od nás kompletní úpravu objektu, včetně konečného osázení skalky vybranými rostlinami.
Opět je zde možnost vzájemné spolupráce na vytvoření prvotního návrhu celé realizace. Samotné tělo skalky, bude vyrobeno specielně pro danou realizaci a bude proto vždy tzv. originálem. Pro Vaši skalku máme k dispozici široký sortiment rostlin určených k osázení. Při návrhu jezírka je potřeba si uvědomit, že pro provoz jezírka je z důvodu zachování čistoty vody, nutná cirkulace jeho vodního systému. Tím je dána podmínka použití vodního čerpadla, které je samozřejmě napájeno z elektrické sítě.
Dále je vhodné zajistit v blízkosti jezírka zdroj čisté vody pro prvotní naplnění systému a posléze k jeho doplňování.

 

Adresa:    Zahradní Studio Trávníčkovi
               Záchlumí 31
               349 01 Stříbro
               Telefon: +420 777 128 824
               E-mail: trav.sarka@seznam.cz
               Web: https://www.zahradnistudio.cz/

Máte osobní zkušenost se Zahradním studiem Trávníčkovi? Podělte se s ostatními

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek