Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Avantgarden - ateliér zahradní tvorby

Projektujeme soukromé zahrady i veřejné prostory, od malých teras po krajinné celky; naší specialitou jsou zejména zahrady přírodní a přírodně laděné, venkovské, městské i předměstské. Poskytujeme návrhy zahrad, autorský dozor i realizaci menších projektů a podle dohody další "dozor" nad Vaší zahradou i v dalších letech po realizaci. Dále nabízíme konzultace o přírodních a permakulturních zahradách.
Proč si přizvat ke spolupráci zahradního architekta?
Protože je odborník. Dokáže pojmout Vaši zahradu jako celek a zvážit všechny souvislosti - okolí zahrady, velikost a orientaci zahrady, její zeměpisnou polohu, využití zahrady, celkovou estetickou koncepci, vlastnosti a potřeby rostlin a vztahy mezi nimi, propojení s domem a dalšími architektonickými prvky atd. K vytvoření optimálně pojaté zahrady potřebuje zahradní designer v první řadě Vás, její budoucí uživatele - základem Vaší budoucí zahrady je vzájemná spolupráce.

 

Adresa:    Mgr. Kateřina Karasová
               Máchova 344 
               Starý Plzenec
               Telefon: +420 731 179 806
               E-mail: info@avantgarden.cz
               Web: https://www.avantgarden.cz/

Máte osobní zkušenost s ateliérem zahradní tvorby Avantgarden? Podělte se s ostatními

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek