Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 590
79%

Ne, nenavštěvuji 1 750
21%

Celkový počet hlasů: 8340


Zahradnictví Erica

Naše zahradnictví bylo založeno v roce 1990  na rozloze 0,5 ha panem Karlem Svobodou. V současnosti se naše zahradnictví rozkládá na ploše 3 ha . Naší snahou je spokojenost zákazníků a snaha o co nejširší sortiment rostlin, krásné prostředí  ve kterém by se zákazníci cítili co nejlépe. V našem zahradnictví naleznete široký sortiment okrasných dřevin, listnatých keřů, roubovaných jehličin, okrasných trav, vřesovištních rostlin, ovocných stromů, trvalek, listnatých stromů. Součástí nabídky jsou převážně rostliny z vlastní produkce firmy a rostliny dovezené z různých školek. Komplení nabídku najdete v ceníku zahradnictví.

 

Adresa:    Zahradnictví Erica
               SVOJKOVICE 148
               338 22 VOLDUCHY
               Telefon: +420 371 729 514
               E-mail: zahradnictvi.erica@cbox.cz
               Web: https://www.zahradnictvierica.plzensko.biz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Erica? Podělte se s ostatními

Naše zahradnictví

Dagmar Bejčkova | 20.06.2016

Zahradnictví je jak vchod do pohádky.Ja tam stravím kouzelný odpočinek.Nikdy neodejdu s prázdnou.Zahradnice vždy poradí a vyberou to co potřebuji.Všechny rostliny krásně rostou a mám z nich radost.Už se těším na novou prodejnu.

Přidat nový příspěvek