Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 832
79%

Ne, nenavštěvuji 1 868
21%

Celkový počet hlasů: 8700


Zahradnictví & Akvária Lobkowicz

Firma Zahradnictví Lobkowicz vznikla v roce 1993  jako nástupce dřívějšího zahradnictví státního statku Křimice. V součastnosti působíme na 8 hektarech, z toho skleníky zabírají 5000 metrů. Na prodejní plochu připadá přibližně 3000 metrů. V začátcích jsme se zabývali pěstováním zeleniny, řezaných květin (chryzantémy, strelicie, kaly) dále okrasné jehličnany, rododendrony, azalky. Postupem času došlo ke specializaci pouze na okrasné rostliny. Pěstujeme mnoho druhů jehličnatých dřevin (túje, jalovce, cypřiše, smrky, borovice, atd.), dále se začal rozšiřovat sortiment listnatých keřů (vajgélie, tavolníky, ptačí zoby, brsleny, tavoly, trojpuky, pustoryly, magnolie, javory atd.). Samozřejmostí jsou rododendrony, azalky, vřesy a vřesovce. V posledních letech se rozšířil seznam prodávaných trvalek a okrasných trav. Každoročně doplňujeme náš sortiment dovozem od našich zahraničních partnerů. Jedná se převážně o zakrslé roubované jehličnany. Na jaře a na podzim nabízíme velký výběr ovocných stromků od tuzemských dodavatelů, takže se můžete těšit na bezproblémovou úrodu. Každé jaro máme napěstováno spousty macešek, petrklíčů a balkonových květin (muškáty, verbeny, surfinie, fuchsie...atd.). Potřebujete založit nebo obnovit trávník? Poradíme jak na to, vybereme vhodné travní osivo, vypočteme množství trávníkového substrátu, který budete na výsev potřebovat. Vybereme vhodné hnojivo, které Vám svým použitím bude nejlépe vyhovovat. Máte váš stávající trávník zaplevelený nebo zamechovaný? Nabízíme speciální přípravky, které zbaví váš trávník plevelů a mechu a některé zároveň trávník i pohnojí.

 

Adresa:    Zahradnictví & Akvária Lobkowicz
               Plzeňská 475/20
               322 00 Plzeň - Křimice
               Tel: +420 377 822 256
               E-mail: zahradnictvi.lobkowicz@seznam.cz
               Web: https://www.zahradnictvi-lobkowicz.cz

Máte osobní zkušenost se Zahradnictvím a Akvárii Lobkowicz? Podělte se s ostatními

Jejich chyba...............

Pieter | 09.07.2011

Poptával jsem slepení velkého akvária na mnou požadovaný rozměr.
Odpovědi jsem se nedočkal.
Co se týká zahradnictví, tak tam nejezdím.
Jezdím a nakupuji v zahradnictví N.O.S ve Vrčeni na návsi.
Těch 30 km z bydliště se mi vyplatí...

Re: Jejich chyba...............

Agáta | 18.08.2011

Co já vim, tak tahle fimra končí, takže se doprodávají jen skladové zásoby.

Re: Re: Jejich chyba...............

Agáta | 18.08.2011

samozřejmě firma a ne fimra :-)

Re: Re: Jejich chyba...............

Marcela | 09.10.2011

Každý rok jsem tam kupovala ovocné stromky a letos je nemají :-(

Re: Re: Re: Jejich chyba...............

Milan Nárožný | 07.12.2011

Vánoční stromky taky letos nemají.
Asi opravdu končí.

nespokojenost

Petr Nový | 13.04.2011

Po návštěvě tohoto rádoby zahradnictví jsem byl velice zklamán!

Pokuřující neochotné prodavačky popíjející kávu s minimálními znalostmi o prodavaných rostlinách, nebo spíše bez znalostí. V podstatě vám řeknou to co chcete slyšet. Když se vám nějaká rostlina líbí, tak vás začnou přesvědčovat, že je ideální do vašich podmínek i když je to úplný nesmysl. Takže si odnese rostlinu, která u nás nepřezimuje, ale "odborný" personál vás přesvědčí, že je ideální i do horských oblastí. A takových perliček se dozvíte víc.

Chaotická organizace prodeje a dost vysoké ceny.

Určitě mě tam už neuvidí!

Re: nespokojenost

Karel | 21.05.2011

Mám také velmi nepříjemnou zkušenost s touto firmou.
Na svých internetových stránkách nabízí fontány s dodatkem , že je zasílají i na dobírku. Mám to přes půl republiky, tak jsem si emailem objednal fontánu na dobírku. Po týdnu co se nic nedělo a nedostal jsem žádnou informaci, jsem znovu napsal jak to vypadá s mojí objednávkou. Následně mi přišla odpověď tohoto znění: fontánu Vám nezašleme, máme moc práce. Tak jsem tam zavolal a žádal, znovu o zaslání, že mi ji nemusí zaslat ihned, ale třeba za týden, že klidně počkám. Nějaká nepříjemná ženská na mě ječela, že už mi přece jednou jasně napsala, že mi nic nepošle a ať ji s tím nezdržuji, že nemá čas. Tak jsem poděkoval za ochotu a s myšlenkou náš zakazník náš pán zavěsil.
Fontánu jsem si koupil jinde.

Re: nespokojenost

Jana | 20.06.2011

Taky tohle "zahradnictví" patří k těm nejhorším v Plzni. Naštěstí tu jsou i lepší firmy. Nebudu je psát, aby to nevypadalo jako reklama, ale jsou tu na stránkách uvedeny.

Přidat nový příspěvek