Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Zahrady Brada

Nabízíme:
Individuální přístup, dostatek konzultací k nalezení nejlepšího řešení.
Akceptování stylů, barev a funkčnosti Vašeho obydlí tak, aby zahrada kolem domu splňovala nároky vámi kladené a byla vaším prodlouženým domovem.
Efektivní projektování podle typu zahrady s důrazem na funkčnost, estetiku, produkci, nebo i třeba na minimální údržbu dle přání zákazníka.
Pokud si zákazník přeje, zhotovíme projekt a po dohodě postupujeme v realizaci „v etapách“ dle finančních možností zákazníka (tímto způsobem jsme úspěšně realizovali několik velmi pěkných projektů).
Jsme schopni dodávat i menší zahradní stavby jako jsou nejrůznější schodiště, komposty, altánky, pergoly, lávky přes jezírka apod...

 

Adresa:    Jan Brada
               Žitná 483/40
               Plzeň Křimice
               322 00, Plzeň
               Telefon: +420 605 842 044
               E-mail: h.brada@zahradybrada.cz  
               Web: https://www.zahradybrada.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Brada? Podělte se s ostatními

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek