Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 731
82%

Ne, nenavštěvuji 1 024
18%

Celkový počet hlasů: 5755


Ateliér zahradní a krajinářské tvorby

V rámci programového zaměření ateliéru je zahradní a krajinářská tvorba chápána v celé její šíři tedy nejen jako autorský přístup k navrhování květinových výstav, zahrad, parků nebo náměstí, ale i jako péče a ochrana hodnot stávajících. Přístup k řešení předpokládá znalost místa, jeho historii, pochopení současných přání klienta, ale i jejich dosah v delším časovém údobí. V průběhu projektování je kladen důraz na diskusi a spolupráci – s klientem, architektem, urbanistou, sochařem a dalšími specialisty. Jedná-li se o park, či náměstí pak je také nezbytná diskuse s občany, kteří si nás nevybrali, ale jejichž prostředí ovlivňujeme. Projektem však vše teprve začíná. K dobrému výsledku je nutná spolupráce všech, kteří se na daném úkolu podílejí, i těch kteří zahradu, park, náměstí nebo krajinu budou užívat a také o ni pečovat.

 

Adresa:    Ateliér zahradní a krajinářské tvorby
               Hamerská 129/60
               783 71 Olomouc - Holice
               Telefon: +420 736 109 535 
               E-mail: artflora@artflora.cz
               Web: https://www.artflora.cz

Máte osobní zkušenost s Ateliérem zahradní a krajinářské tvorby? Podělte se s ostatními

Potrebujete úver ???

Glenn Baker | 01.05.2016

Potřebujete úvěr ??? Naše firma je název Zion Financial Services Limited, dáváme z úvěrů, které mají zájem zákazníků, které hledají pro úvěry s cílem zlepšit jejich podnikání, můžeme vám pomoci s úvěru až do výše €15 milionů. Můžeme vám pomoci půjčováním vám peníze, začít podnikat nebo rozšířit své stávající podnikání, nabízíme také osobní úvěry, auto úvěry, podnikatelské úvěry, hypoteční úvěry, zemědělské úvěry nebo půjčky z jakéhokoliv důvodu atd Pokud potřebujete půjčka dnes kontaktujte nás. Můžeme půjčit až 15 milionů eur. Napište nám aplikovat: zionloan1@gmail.com

Přidat nový příspěvek