Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 762
82%

Ne, nenavštěvuji 1 033
18%

Celkový počet hlasů: 5795


TRÁVNIK servis

Provádíme kompletní servis – od návrhu až po realizaci soukromých zahrad, veřejných ploch atd. Poskytujeme i následnou údržbu, která je nezbytná pro další vývoj. Provádíme návrhy, projekci, prodej, montáž a servis profesionálního závlahového systému Hunter. Závlahový systém Hunter je možné realizovat na zahradách v parcích, sportovních a jiných plochách. Provádíme návrhy, projekci, prodej, montáž a servis profesionálního závlahového systému Hunter. Závlahový systém Hunter je možné realizovat na zahradách v parcích, sportovních a jiných plochách. Poskytujebe údržbu dřeva i trávníků.

 

Adresa:    TRÁVNIK servis
               Kokory 94
               75105 Kokory
               Telefon: +420 605 740 959 
               E-mail: rosta.jemelka@seznam.cz
               Web: https://www.travnikservis.cz

Máte osobní zkušenost s Trávník servis? Podělte se s ostatními

Potrebujete úver ???

Glenn Baker | 01.05.2016

Potřebujete úvěr ??? Naše firma je název Zion Financial Services Limited, dáváme z úvěrů, které mají zájem zákazníků, které hledají pro úvěry s cílem zlepšit jejich podnikání, můžeme vám pomoci s úvěru až do výše €15 milionů. Můžeme vám pomoci půjčováním vám peníze, začít podnikat nebo rozšířit své stávající podnikání, nabízíme také osobní úvěry, auto úvěry, podnikatelské úvěry, hypoteční úvěry, zemědělské úvěry nebo půjčky z jakéhokoliv důvodu atd Pokud potřebujete půjčka dnes kontaktujte nás. Můžeme půjčit až 15 milionů eur. Napište nám aplikovat: zionloan1@gmail.com

Přidat nový příspěvek