Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 052
81%

Ne, nenavštěvuji 1 417
19%

Celkový počet hlasů: 7469


Zahradnictví Chovanec

Naše zahradnictví se věnuje zejména pěstování a prodeji okrasných květin a ovocných stromků. Mezi hlavní produkty však patří námi šlechtěný Zimolez kamčatský, který prodáváme pod názvem Kamčatská borůvka. Dále se specializujem na kanadské borůvky, bytové ibišky, venkovní ibišky,  sloupcovité jabloně a další. Všechny produky můžete zakoupit v našem e-shopu. Mimo jíné jsme pravidelnými účastníky výstav jako je např. Flora Olomouc, Květy a Zemědělec v Lysé  nad Labem  Zahradnická výstava v Čimelicích, Zahrada a Tržnice Čech v Litoměřicích.

 

Adresa:   Zahradnictví Chovanec s.r.o.
              HRNČÍŘSKÁ 665
              751 31 LIPNÍK NAD BEČVOU
              Telefon: 606 920 975
              E-mail: zahradnictvi.chovanec@seznam.cz
              Web: https://chovanec.cz

Máte osobní zkušenost se zahradníctvím Chovanec? Podělte se s ostatními

QUICK LOAN APPLY THOUGH US

Mr. Sumiti. | 11.08.2022

Are you in need of Urgent Loan Here no collateral required all problem regarding Loan is solve between a short period of time with a low interest rate of 2% We Are Here To Show You A Better Way To Financial Freedom please contact email id :(Whats App) number:+917310847059please contact email id : sumitihomelend@gmail.com
Mr. Sumiti

Love Spell/Pregnancy Spell/Cure For Cancer

Perfectlovetemple@gmail.com | 01.02.2022

Are you desperately wondering, “How to get your husband\wife back?” after much time has passed without your lover coming back to you? Right now you are stuck in a very desperate situation, as your mind feels exhausted,,Contact details Perfectlovetemple@gmail.com
(1) Lottery Spell
(2) Pregnancy spell
(3) Love Spell
(4)Cancer
(5)Fibroid
(6)Hepatitis
(7)fibromyalgia
(8)Pcos
(9)HIV/Aids
(10) Chronic Venous Disease
(11)Herpes Virus
Contact Me Via Email :( Perfectlovetemple@gmail.com )

FIFOCapitals@gmail.com

2% Easy Loan Offer | 26.01.2022

Do you need a loan? If yes! Contact FIFO Capitals and Mortgages Limited ® for small and large loans. We give out loans at 2% interest rate. Contact us today via E-mail at,,,((FIFOCapitals@gmail.com)),,, We also give out from. £5 thousand Pounds to 100 million Pounds for individuals and companies, the credit is open to all regardless of nationality....

Ze zahrádkáře

Jaroslava | 21.02.2021

Já nakupovala ,už je to aspoň 30let ještě že zahrádkáře,přišel mi seznam jen s popisem,ale veliký a výborně popsané,některé rostliny mám ještě ted

moje zkušenost

Eva Ja | 08.10.2018

Dobrý den, u pan Chovance jsem nakupovala poprvé na dobírku zhruba před osmi lety z jara - kamčatské borůvky přišly v kontejneru, krásné silné kvetoucí keříky, v červnu už jsem ochutnala. Od té doby už mám na zahradě třešně, švestku, broskvoně, meruňky - většinou sloupovité, všechno skvělé, chuťově vynikající odrůdy. Děkuji panu Chovancovi za kvalitu jeho práce, dnes už to bohužel jinde nebývá samozřejmost. Doporučuji, aby se každý přesvědčil sám.

sloupcovité jabloně

Dagmar | 07.05.2013

Loni na podzim nákup 5 různých sloupcovitých jabloní v kontejnerech za cenu nižší než u konkurence - všechny letos na jaře již kvetou. Poradenství paní "prodavačky", ochutnávka jablek z vybraných jabloní a celkové jednání na výbornou.

bahenní ibišek

Jaroslav | 09.08.2011

Je smutné když prodáváte na Florii Věžky venkovní ibišky, ale jen prodáváte. Na bližší dotaz ohledně pěstování nám bylo sděleno, že ti dva mladí jsou jen prodavači. O pěstování neví nic !!!

Re: bahenní ibišek

Sabina Chovancová | 06.04.2012

Dobrý den pane Jaroslave,
chtěla bych reagovat na Váš příspěvek, protože na zmiňované výstavě jsem prodávala. Mrzí mě Vaše nepříjemná zkušenost z Floria Věžky, ale musím se proti tomu ohradit.
Jsem dcerou pana Chovance a na zahradnických výstavách (Floria Věžky, Flóra Olomouc, Květy Lysá nad Labem atd...) prodávám zhruba 8 let, takže se cítím být způsobilou k podání informací o pěstování rostlin, které nabízíme. V zahradnickém prostředí se pohybuji od svých dětských let a pomáhám ve všech aspektech. Když se vrátím zpět k zahradnickým výstavám, ke každé rostlině dáváme našim zákazníkům návod k pěstování a navíc každá rostlina je označena barevným štítkem s fotografií a taktéž návodem. Při vysoké návštěvnosti se někdy stává, že si zákazníci sami čtou návody na rostlinách a pak od nás žádají doplňující informace. Ze svých letitých zkušeností bych spíše konstatovala, že narozdíl od konkurence podáváme podrobnější informace o pěstování, které jsou získané dlouholetými zkušenostmi z pěstování.

E-shopem vklidu z domova :)

Hana Lounská | 03.03.2011

Ráda nakupuji přes internet z pohodlí domova, tak jsem hledala nějaké zahradnictví v okolí, které tuto službu nabízí. Nakonec jsem díky vaší stránce našla zahradnictví pana Chovance a teď mi zahradu zdobí krásné meruňky a jabloně!

Re: E-shopem vklidu z domova :)

Tomáš | 15.06.2011

Určitě, jak již říkala paní Hana, jejich zásilkový obchod funguje na výbornou!

Přidat nový příspěvek