Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 962
81%

Ne, nenavštěvuji 1 156
19%

Celkový počet hlasů: 6118


Zahradnictví Chovanec

Naše zahradnictví se věnuje zejména pěstování a prodeji okrasných květin a ovocných stromků. Mezi hlavní produkty však patří námi šlechtěný Zimolez kamčatský, který prodáváme pod názvem Kamčatská borůvka. Dále se specializujem na kanadské borůvky, bytové ibišky, venkovní ibišky,  sloupcovité jabloně a další. Všechny produky můžete zakoupit v našem e-shopu. Mimo jíné jsme pravidelnými účastníky výstav jako je např. Flora Olomouc, Květy a Zemědělec v Lysé  nad Labem  Zahradnická výstava v Čimelicích, Zahrada a Tržnice Čech v Litoměřicích.

 

Adresa:   Zahradnictví Chovanec s.r.o.
              HRNČÍŘSKÁ 665
              751 31 LIPNÍK NAD BEČVOU
              Telefon: 606 920 975
              E-mail: zahradnictvi.chovanec@seznam.cz
              Web: https://chovanec.cz

Máte osobní zkušenost se zahradníctvím Chovanec? Podělte se s ostatními

Ze zahrádkáře

Jaroslava | 21.02.2021

Já nakupovala ,už je to aspoň 30let ještě že zahrádkáře,přišel mi seznam jen s popisem,ale veliký a výborně popsané,některé rostliny mám ještě ted

moje zkušenost

Eva Ja | 08.10.2018

Dobrý den, u pan Chovance jsem nakupovala poprvé na dobírku zhruba před osmi lety z jara - kamčatské borůvky přišly v kontejneru, krásné silné kvetoucí keříky, v červnu už jsem ochutnala. Od té doby už mám na zahradě třešně, švestku, broskvoně, meruňky - většinou sloupovité, všechno skvělé, chuťově vynikající odrůdy. Děkuji panu Chovancovi za kvalitu jeho práce, dnes už to bohužel jinde nebývá samozřejmost. Doporučuji, aby se každý přesvědčil sám.

sloupcovité jabloně

Dagmar | 07.05.2013

Loni na podzim nákup 5 různých sloupcovitých jabloní v kontejnerech za cenu nižší než u konkurence - všechny letos na jaře již kvetou. Poradenství paní "prodavačky", ochutnávka jablek z vybraných jabloní a celkové jednání na výbornou.

bahenní ibišek

Jaroslav | 09.08.2011

Je smutné když prodáváte na Florii Věžky venkovní ibišky, ale jen prodáváte. Na bližší dotaz ohledně pěstování nám bylo sděleno, že ti dva mladí jsou jen prodavači. O pěstování neví nic !!!

Re: bahenní ibišek

Sabina Chovancová | 06.04.2012

Dobrý den pane Jaroslave,
chtěla bych reagovat na Váš příspěvek, protože na zmiňované výstavě jsem prodávala. Mrzí mě Vaše nepříjemná zkušenost z Floria Věžky, ale musím se proti tomu ohradit.
Jsem dcerou pana Chovance a na zahradnických výstavách (Floria Věžky, Flóra Olomouc, Květy Lysá nad Labem atd...) prodávám zhruba 8 let, takže se cítím být způsobilou k podání informací o pěstování rostlin, které nabízíme. V zahradnickém prostředí se pohybuji od svých dětských let a pomáhám ve všech aspektech. Když se vrátím zpět k zahradnickým výstavám, ke každé rostlině dáváme našim zákazníkům návod k pěstování a navíc každá rostlina je označena barevným štítkem s fotografií a taktéž návodem. Při vysoké návštěvnosti se někdy stává, že si zákazníci sami čtou návody na rostlinách a pak od nás žádají doplňující informace. Ze svých letitých zkušeností bych spíše konstatovala, že narozdíl od konkurence podáváme podrobnější informace o pěstování, které jsou získané dlouholetými zkušenostmi z pěstování.

E-shopem vklidu z domova :)

Hana Lounská | 03.03.2011

Ráda nakupuji přes internet z pohodlí domova, tak jsem hledala nějaké zahradnictví v okolí, které tuto službu nabízí. Nakonec jsem díky vaší stránce našla zahradnictví pana Chovance a teď mi zahradu zdobí krásné meruňky a jabloně!

Re: E-shopem vklidu z domova :)

Tomáš | 15.06.2011

Určitě, jak již říkala paní Hana, jejich zásilkový obchod funguje na výbornou!

Přidat nový příspěvek