Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 960
81%

Ne, nenavštěvuji 1 156
19%

Celkový počet hlasů: 6116


Mrva - okrasné trávy, trvalky

Naše firma, která vznikla v roce 2003 se nachází v Klenovicích na Hané v okrese Prostějov, na ploše o rozloze cca 1 ha, v blízkosti dálnice Brno - Olomouc a Brno - Kroměříž. Nabízíme široký sortiment námi pěstovaných okrasných trav, trvalek a doplňkově také několika druhů kapradin, bylinek a bahenních rostlin. V sortimentu jsou zastoupeny rostliny záhonové i půdokryvné, stínomilné i rostliny na plné slunce, včetně několika druhů skalniček, rostlin vlhkomilných a vodních. Rostliny pěstujeme převážně v hranatých kontejnerech o velikosti 9x9x8 cm a v 1-litrových kulatých kontejnerech (c13). Tuto základní nabídku jsme obohatili také o prodej rostlin (hlavně okrasných trav) ve větších kontejnerech o objemu 2, 3 a 5 litrů, výběrově také 10 litrů. Našimi zákazníky jsou zejména realizační firmy, velkoobchody a zahradnická centra, pro které také nabízíme možnost dodání barevných etiket, a to u vybraných druhů. Rostliny je možné odebrat přímo v naší trvalkové školce. U větších odběrů jsme schopni zajistit dopravu rostlinného materiálu až na místo určení k zákazníkovi.

 

Adresa:    Ing. Branislav Mrva
               Klenovice na Hané č.p. 201
               798 23 Klenovice na Hané
               Telefon: +420 603 187 237
               E-mail: info@mrva-travy.cz
               Web: https://www.mrva-travy.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Mrva? Podělte se s ostatními

Potrebujete úver ???

Glenn Baker | 01.05.2016

Potřebujete úvěr ??? Naše firma je název Zion Financial Services Limited, dáváme z úvěrů, které mají zájem zákazníků, které hledají pro úvěry s cílem zlepšit jejich podnikání, můžeme vám pomoci s úvěru až do výše €15 milionů. Můžeme vám pomoci půjčováním vám peníze, začít podnikat nebo rozšířit své stávající podnikání, nabízíme také osobní úvěry, auto úvěry, podnikatelské úvěry, hypoteční úvěry, zemědělské úvěry nebo půjčky z jakéhokoliv důvodu atd Pokud potřebujete půjčka dnes kontaktujte nás. Můžeme půjčit až 15 milionů eur. Napište nám aplikovat: zionloan1@gmail.com

Přidat nový příspěvek