Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 749
82%

Ne, nenavštěvuji 1 028
18%

Celkový počet hlasů: 5777


Zahrada - Zelený svět

Pokud potřebujete inovovat nebo rekonstruovat Vaši zahradu, popřípadě pomoci s realizací výsadby zeleně, tak jsme tu právě pro Vás. Jsme připraveni s Vámi veškeré změny a plány konzultovat a poté i realizovat. Mezi důležité faktory každé realizace zahrad patří zejména poloha pozemku, klimatické podmínky, krajinné podmínky i Vaše představa.  Zahrada totiž není jen doplněk k Vašemu domu, ale je to místo, kde trávíte svůj čas Vy i Vaši blízcí. Zahrada tvoří nedílnou součást Vašeho bydlení a života, a proto je velmi důležité vybrat si kvalitního partnera pro Vaši realizaci. Jsme tým zkušených odborníků, který Vám pomůže vybrat to nejlepší řešení pro Vaši zeleň. Zajistíme vše od návrhu, přes dodávku materiálu až po vlastní realizaci a následnou údržbu. Naše hlavní výhoda spočívá v komplexnosti nabízených služeb. Můžeme tak snadněji reagovat na každé Vaše přání a změny.

 

Adresa:    Zahrada - Zelený svět
               Nemocniční 53
               787 01 Šumperk
               Telefon: +420 583 314 224
               E-mail: mikiskova@zeleny-svet.com
               Web: https://www.zeleny-svet.com

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Zelený svět? Podělte se s ostatními

Potrebujete úver ???

Glenn Baker | 01.05.2016

Potřebujete úvěr ??? Naše firma je název Zion Financial Services Limited, dáváme z úvěrů, které mají zájem zákazníků, které hledají pro úvěry s cílem zlepšit jejich podnikání, můžeme vám pomoci s úvěru až do výše €15 milionů. Můžeme vám pomoci půjčováním vám peníze, začít podnikat nebo rozšířit své stávající podnikání, nabízíme také osobní úvěry, auto úvěry, podnikatelské úvěry, hypoteční úvěry, zemědělské úvěry nebo půjčky z jakéhokoliv důvodu atd Pokud potřebujete půjčka dnes kontaktujte nás. Můžeme půjčit až 15 milionů eur. Napište nám aplikovat: zionloan1@gmail.com

Přidat nový příspěvek