Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 960
81%

Ne, nenavštěvuji 1 156
19%

Celkový počet hlasů: 6116


BENED - zahradní architektura s.r.o.

Zahradní architekturou se zabýváme již od roku 1997 a od té doby jsme vytvořili nepřeberné množství návrhů a realizací zahrad, veřejné zeleně, krajinářských prvků, zeleně v okolí firemních sídel, průmyslových objektů a komunikací. Našim cílem je poskytovat kvalitní služby za přiměřené ceny. Naše společnost realizuje zakázky zahradní architektury na území celé ČR.

Okruh naší činnosti:

    * Projekce
    * Zahrady
    * Veřejná zeleň
    * Automatické závlahové systémy
    * Zemní práce
    * Zahradnictví
    * Údržba zeleně
    * Gabiony

 

Adresa:    BENED - zahradní architektura s.r.o.
               Dolany 21
               783 16 Dolany u Olomouce
               Telefon: +420 585 396 441 
               E-mail: bened@bened.cz 
               Web: https://www.bened.cz

Máte osobní zkušenost s Bened - zahradní architektura s.r.o.? Podělte se s ostatními

Potrebujete úver ???

Glenn Baker | 01.05.2016

Potřebujete úvěr ??? Naše firma je název Zion Financial Services Limited, dáváme z úvěrů, které mají zájem zákazníků, které hledají pro úvěry s cílem zlepšit jejich podnikání, můžeme vám pomoci s úvěru až do výše €15 milionů. Můžeme vám pomoci půjčováním vám peníze, začít podnikat nebo rozšířit své stávající podnikání, nabízíme také osobní úvěry, auto úvěry, podnikatelské úvěry, hypoteční úvěry, zemědělské úvěry nebo půjčky z jakéhokoliv důvodu atd Pokud potřebujete půjčka dnes kontaktujte nás. Můžeme půjčit až 15 milionů eur. Napište nám aplikovat: zionloan1@gmail.com

Přidat nový příspěvek