Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 749
82%

Ne, nenavštěvuji 1 028
18%

Celkový počet hlasů: 5777


Zahradnictví BALOUN

Firma Zahradnictví Baloun Kroměříž byla založena v roce 1994 Ing. Jiřím Balounem a Ing. Zdeňkou Balounovou. Patří k ní menší zahradnictví v Kroměříži, kde se pěstují hrnkové i řezané květiny. Na jarní sezónu jsou to především balkónové květiny jako muškáty, surfinie, petunie, dále macešky a nějaké trvalky. Na podzim pak opět macešky, hrnkové chryzantémy a řezané chryzantémy. Před vánocemi pak vánoční hvězdy. Zboží je prodáváno velkoobchodně i maloobchodně. K zahradnictví patří i síť prodejen, kde kromě našeho zboží nabízíme široký sortiment pokojových a řezaných květin a dárkového zboží. K tomu také nabízíme speciální vazbu svatební, pohřební i ke svátku zesnulých, vazbu dárkovou, výzdobu interiérů apod.

 

Adresa:    Zahradnictví BALOUN
               Dolnozahradská 2596
               Kroměříž  767 01
               Telefon: +420 573 338 925
               E-mail: zahradnictvibaloun@seznam.cz
               Web: https://www.zahradnictvibaloun.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Baloun? Podělte se s ostatními

Potrebujete úver ???

Glenn Baker | 01.05.2016

Potřebujete úvěr ??? Naše firma je název Zion Financial Services Limited, dáváme z úvěrů, které mají zájem zákazníků, které hledají pro úvěry s cílem zlepšit jejich podnikání, můžeme vám pomoci s úvěru až do výše €15 milionů. Můžeme vám pomoci půjčováním vám peníze, začít podnikat nebo rozšířit své stávající podnikání, nabízíme také osobní úvěry, auto úvěry, podnikatelské úvěry, hypoteční úvěry, zemědělské úvěry nebo půjčky z jakéhokoliv důvodu atd Pokud potřebujete půjčka dnes kontaktujte nás. Můžeme půjčit až 15 milionů eur. Napište nám aplikovat: zionloan1@gmail.com

Přidat nový příspěvek