Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 731
82%

Ne, nenavštěvuji 1 024
18%

Celkový počet hlasů: 5755


Zahrady Šmehlík

Každý z nás určité někdy, když přijde domů unavený, s hlavou plnou starostí nebo i jen tak pro potěšení, zatouží po malém kousku přírody. Proč si ji neudělat přímo doma a ještě podle vlastní představy? K tomu je tu pro vás firma Zahrady Šmehlík, která vás tímto vítá na svých webových stránkách.
Firma vznikla v roce 2002. Do této doby jsme během předchozích pěti let sbírali spoustu zkušeností a znalostí z praxe v zahradnických oborech a oblastech jim příbuzným. V průběhu tohoto období se námi poskytované služby více a více zkvalitňovaly a to i díky zvyšování kvalifikace formou studia na Agronomické fakultě - katedra zahradnictví v Praze. Nyní vám naše služby rádi nabízíme.

 

Adresa:    Petr Šmehlík
               Přemyslovice 396
               798 51 Přemyslovice
               Telefon: +420 774 581 324
               E-mail: krajinarstvi@seznam.cz
               Web: https://www.zahradysmehlik.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Šmehlík? Podělte se s ostatními

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek