Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 496
79%

Ne, nenavštěvuji 1 694
21%

Celkový počet hlasů: 8190


ARBOR MORAVIA s.r.o

Společnost ARBOR MORAVIA s.r.o. je dynamicky se rozvíjející soukromou firmou, která byla založena v roce 1997. Její tradice je zárukou vysoce profesionálního a individuálního přístupu ke každému z Vás. Posláním firmy ARBOR MORAVIA s.r.o. je poskytování komplexních služeb v oboru zahradnictví - od tvorby zeleně v krajině i v městských aglomeracích, přes realizace projektů, následné údržby zeleně až po poskytování technických služeb a odborné poradenství. Ve firmě pracuje v sezóně až 50 zaměstnanců, mezi nimiž je vysoký podíl osob s odborným vysokoškolským vzděláním. Firma se orientuje na dodávku sadových úprav od projektu, přes realizaci až po údržbu, a to včetně drobných stavebních úprav, na prodej okrasných dřevin a květin a dále na prodej a pokládku kobercových trávníků, na technické služby, stavební práce, biorekultivace, kácení dřevin apod.

 

Adresa:    ARBOR MORAVIA s.r.o
               Opletalova 608/2
               736 01 Havířov Šumbark
               Telefon: +420 596 542 098
               E-mail: info@arbormoravia.cz
               Web: https://www.arbormoravia.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Arbor Moravia s.r.o.? Podělte se s ostatními

Naprostá katastrofa ARBOR MORAVIA

Milada | 04.03.2014

Koupila jsem službu výsadbu stromů v hodnotě několika desítek tisíc korun. Všechny stromy odešly. Firma nereagovala na reklamaci. Přestala komunikovat. Nedoporučuji !!!

Přidat nový příspěvek