Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


ARBOR MORAVIA s.r.o

Společnost ARBOR MORAVIA s.r.o. je dynamicky se rozvíjející soukromou firmou, která byla založena v roce 1997. Její tradice je zárukou vysoce profesionálního a individuálního přístupu ke každému z Vás. Posláním firmy ARBOR MORAVIA s.r.o. je poskytování komplexních služeb v oboru zahradnictví - od tvorby zeleně v krajině i v městských aglomeracích, přes realizace projektů, následné údržby zeleně až po poskytování technických služeb a odborné poradenství. Ve firmě pracuje v sezóně až 50 zaměstnanců, mezi nimiž je vysoký podíl osob s odborným vysokoškolským vzděláním. Firma se orientuje na dodávku sadových úprav od projektu, přes realizaci až po údržbu, a to včetně drobných stavebních úprav, na prodej okrasných dřevin a květin a dále na prodej a pokládku kobercových trávníků, na technické služby, stavební práce, biorekultivace, kácení dřevin apod.

 

Adresa:    ARBOR MORAVIA s.r.o
               Opletalova 608/2
               736 01 Havířov Šumbark
               Telefon: +420 596 542 098
               E-mail: info@arbormoravia.cz
               Web: https://www.arbormoravia.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Arbor Moravia s.r.o.? Podělte se s ostatními

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

JASMINE TOM | 11.05.2024

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

I have a strong interest in this subject due to my prior experiences, which have increased my understanding of it. Had I had this information earlier, I would not have fallen victim to scams to the extent that I did, In my quest to earn enough money to retire early, I lost a lot of money to several investing platforms. I was clueless about how to restart after losing everything. Fortunately, I was directed to Morris Gray A Legitimate DIGITAL ASSETS RECOVERY AGENT by a friend. I was able to contact Him on: MORRIS GRAY 830 @ GMAIL COM, and they helped me recover my lost 13.6 BTC and introduced me to reliable investment platforms that are currently helping me realize my ambition of retiring early. Given how crucial this is, I hope it will assist someone who is in need of such services, you can reach out to him on, WhatsApp: + 1 607 698 0239 & Email: @ MorrisGray830 @ Gmail, Com...

Naprostá katastrofa ARBOR MORAVIA

Milada | 04.03.2014

Koupila jsem službu výsadbu stromů v hodnotě několika desítek tisíc korun. Všechny stromy odešly. Firma nereagovala na reklamaci. Přestala komunikovat. Nedoporučuji !!!

Přidat nový příspěvek