Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Ovocná a okrasná školka Jožek

Zahradnictví, ovocná a okrasná školka byla založena v roce 1996. V tomto roce byla také vysázena první část ovocného sadu. V roce následujícím byla dosázena druhá část sadu a nakoupeny první jabloňové podnože do matečnice. Do roku 2001 jsme produkovali pouze jabloně a sadbu jahodníku. Díky stále stoupající produkci ovocných výpěstků jsme přistoupili k rozšíření ovocné školky a zároveň byla založena roubová matečnice pro většinu peckovin. Produkujeme odrůdy, které jsou vyzkoušené v našich klimatických podmínkách, je tedy vyzkoušena jejich mrazuodolnost. Z vlastní zkušenosti víme, že do našich těžkých zamokřených a studených půd nejsou vhodné podnože jako například meruňkový či broskvoňový semenáč a ani myrobalán není nejideálnější podnož, proto používáme hlavně podnož St. Julien - A, která je do našich podmínek vhodná. Produkce sadby jahodníku se po pěti letech množení  ustálila na deseti odrůdách, které postupně obměňujeme podle požadavku zákazníků.

 

Adresa:    OVOCNÁ A OKRASNÁ ŠKOLKA
               Mlýnská 17
               Bílovec 743 01
               Telefon: +420 552 303 621
               E-mail:info@zahradnictvi-jozek.cz
               web: https://www.zahradnictvi-jozek.cz

Máte osobní zkušenost s ovocnou a okrasnou školkou Jožek? Podělte se s ostatními

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

JASMINE TOM | 11.05.2024

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

I have a strong interest in this subject due to my prior experiences, which have increased my understanding of it. Had I had this information earlier, I would not have fallen victim to scams to the extent that I did, In my quest to earn enough money to retire early, I lost a lot of money to several investing platforms. I was clueless about how to restart after losing everything. Fortunately, I was directed to Morris Gray A Legitimate DIGITAL ASSETS RECOVERY AGENT by a friend. I was able to contact Him on: MORRIS GRAY 830 @ GMAIL COM, and they helped me recover my lost 13.6 BTC and introduced me to reliable investment platforms that are currently helping me realize my ambition of retiring early. Given how crucial this is, I hope it will assist someone who is in need of such services, you can reach out to him on, WhatsApp: + 1 607 698 0239 & Email: @ MorrisGray830 @ Gmail, Com..."

Přidat nový příspěvek