Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 149
84%

Ne, nenavštěvuji 792
16%

Celkový počet hlasů: 4941


Starkl zahradník

Zahradní centrum se nachází v sídle firmy STARKL v Čáslavi na Kalabousku při silnici č.38. Zde naleznete moderní nákupní komplex s uceleným sortimentem pro zahradu. Zahradní centrum se skládá z kryté prodejní haly, rozsáhlého skleníku a venkovních prodejních ploch. Jsme zahradníci a jsme tu pro Vás! Pokud nemáte jasnou představu o podobě zahrady nebo pěstování rostlin, je tu  k dispozici skupina odborníků, kteří se zákazníkům individuálně věnují. Na všechny nabízené rostliny poskytujeme záruku na ujmutí a růst. V zahradním centru platí výhodnější ceny při přímém nákupu. Samozřejmě se snažíme mít vždy většinu rostlin nabízených v katalogu zásilkové služby obsaženou i v nabídce prodejny Zahradního centra, ale toto negarantujeme a jestliže trváte na určitém produktu, balení, velikosti a ceně, objednávejte prosím rovnou prostřednictvím zásilkové služby.

 

Adresa:    Starkl zahradník spol. s.r.o.
               Kalabousek 1661
               286 01 Čáslav
               Telefon: 00420-327-314981
               E-mail: info@starkl.com
               Web: https://www.starkl.com  

Vaše zkušenosti se Starkl zahradníkem

dotaz - stížnost

Marie Kleinová | 09.05.2016

Letošní oobj.přišla v pořádku, rostlinky pěkně rostou až na plnokvěté frezie.V balíčku mělo být 10cibulek, bylo jen 9.Z nich mi vzešly jen čtyři!
Jsem zklamaná !!!
Co mi na to odpovíte?

Nespokojenost

Iva | 11.05.2014

Zásilka dorazila sice pečlivě zabalená, ale s malými oschlými sazenicemi. Po třech dnech po výsadbě tři sazenice zašly. Byla to škoda peněz. Již nebudu zde objednávat!!

již neobjednávat

Pavla | 04.03.2014

Nemám dobré zkušenosti- objednala jsem 2x mateřídoušky- 1 se neuchytila a to měla stejné podmínky. Taktéž u ibišku- 2 ze 6 se mi neuchytily a při reklamaci mi poslali místi ibišku šeříky. Co se mi ještě neuchytilo byl severský citron. No bída, za tolik peněz!

pro všechny nespokojené

Nespokojený s nespokojenými | 23.09.2013

ahoj, pro všechny nespokojené jen pár malých rad: Stromky kupujte většinou v místních zahradnictvích - jsou totiž zvyklé na podmínky daného regionu a lépe se uchytí. Ne vše všude roste a to díky podnebí, půdě a dalších faktorech.. a i když, tak rozhodne ne na dlouho.. strom který by mojl žít i několik desítek let, může za 8 klidně zemřít. A rozčilovat se, že se neuchytila Hrušeň Japonská... , no pardon, ale možná i proto tu houfně nepěstujeme další exotické stromky... Proto se nenechte hned zlákat cenou a fotkami, protože stejně Vás to bude stát v důsledku víc, proto odložte klávesnice a vyražte hezky po staru, osobně, podpořit své lokální zahradníky. PS.: po retuši to sluší na fotkách i mě! :D

Voňavá levandule

Miroslav Kubát | 17.09.2013

Dá se pěstovat v květináči Voňavá levandule?umístění bez přímého sluníčka?

Kaki Tomel

marcela | 19.04.2013

Objednala jsem si dva stromky Kaki Tomel. Zasilka dosla v poradku, peclive zabalena a ihned jsem zasadila. Jen mi stale chybi informace, kterou jsem nemela na dodacim listu. O jaky druh se jedna a na jake byl naroubovan podnozi. Telefonicky, mi nikdo neumel podat zadanou informaci. Jen jsem se dozvedela fundovanou odpoved, ze jsem obdrzela roubovany semenacek. Marcela

Mráz

Starobová | 16.10.2012

Po loňské tuhé zimě nám zmrzly 2 stromky , které jsme reklamovali a byli jsme mile překvapeni ochotou s jakou nám poslali nové a zadarmo. Jsme s firmou Starkl spokojeni. Váš stálý zákazník.

Graviola peruánská

Drahomír Srovnal | 22.04.2012

Dá se někde koupit stromek Graviola peruánská. Plody jsou anona ostnitá, děkuji za info.

nespokojenost

bob | 09.03.2012

mám se zásilkovým obchodem jen ty nejhorší skušenosti. rostliny slaboučký, za to co dojde - moc drahý. katalog a fotky v něm jsou ovšem supr. hezký lákadlo.

Chválím.

Lída | 08.01.2012


Vše, co jsem si objednala a bylo to 3 x po asi 6 kusech různých druhů mi krásně roste a sama je rozmnožuji a obdarovávám známé.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek