Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 765
82%

Ne, nenavštěvuji 1 036
18%

Celkový počet hlasů: 5801


Zahradní centrum PARKON

Chcete mít krásnou zahradu? Naše zahradní centrum Vám pomůže. Můžete zde získat inspiraci pro tvorbu své vlastní zahrady. Pokud nemáte čas, můžete si zadat vytvoření návrhu zahrady. Široká nabídka zahradního centra okouzlí všechny. Nabízíme Vám široký výběr rostlin z vlastní okrasné školky, ovocné stromky, jehličnany, vřesovištní rostliny, balkonové a pokojové rostliny, travní koberce, substráty, hnojiva, keramiku i dekorace. Prostě vše, co by se Vám mohlo pro Vaši zahradu snů hodit.

 

Adresa:    PARKON s.r.o. 
               Okružní 752
               280 02, Kolín V
               Telefon: +420 739 011 133
               E-mail: info@parkon.cz 
               Web: https://www.parkon.cz

Vaše zkušenosti se Zahradním centrem PARKON

citrusové stromky

Daniela Vosáhová | 17.12.2018

Dobrý podvečer. Dá se u vás teď před vánocemi sehnat citrusové stromky. Děkuji za odpověď

Prosba.

Iveta Mrhová | 28.05.2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li by bylo možné sehnat převislou zakrslou jabloň, která má drobné bílé květy.... Prunus Snofozam Foutains nebo Malus x hybr. sněžná fontána.... a prosím o cenu... Předem děkuji. Mrhová

Přidat nový příspěvek