Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 590
79%

Ne, nenavštěvuji 1 750
21%

Celkový počet hlasů: 8340


Zahradnictví Online.cz

V současné době se zabýváme především realizacemi, údržbou zahrad a péčí o městskou zeleň. Na naši práci poskytujeme záruku až 36 měsíců.

Internetový prodej
Nově také spouštíme internetový obchod s okrasnými, užitkovými rostlinami a sortimentem zahradnických potřeb, který budeme do budoucna neustále rozšiřovat o nové produkty. Chceme vám nabídnout to, co není všude samozřejmostí – prvotřídní servis, velmi obsáhlý sortiment, vysokou kvalitu prodávaného zboží a ochotu vyřizovat případné reklamace.

Přestože jsme na samém začátku a čeká nás ještě mnoho práce, již nyní evidujeme zvýšený zájem o náš e-shop, potvrzuje to řada dotazů, na které se snažíme co nejrychleji odpovědět a dokonce i první objednávky.
Uděláme maximum proto, abychom nezklamali vaši důvěru a dokázali vám, že i přes internet lze nakupovat bezpečně.

Kontakt:
Miloslav Amihaesei
Háje 31
Příbram, 26101
Mob.: +420 733 322 658
Infoahradnictvionline.cz
 www.zahradnictvionline.cz