Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahradnictví Váňovi

Naše rodinné zahradnictví vzniklo v roce 1998. Navázali jsme na dlouholetou práci naší babičky,která dokázala posbírat širokou sbírku rostlin. Specializujeme se na pěstování skalniček a trvalek, jež tvoří převážnou část naší produkce. Trvalky si sami množíme. Nejčastěji řízkováním, které zabezpečuje pravost rostliny. Takto množené rostliny nemají odchylky v barvě květů a habitusu celé rostliny. Samozřejmě některé rostliny řízkovat nejdou, proto se vysévají.

Po několika letech zkušeností se zahradnictvím a prodejem rostlin na výstavách, trzích a jarmarcích jsme se rozhodli vstoupit na pole internetového obchodu. Tímto počinem se budeme snažit rozšířit řady našich spokojených a věrných zákazníků.

Rostliny jsou pěstovány v našich klimatických podmínkách a zimují venku a ne ve vytápěném skleníku. Všechny rostliny jsou řádně prokořeněné bez zjevných vad, chorob a škůdců.Jsou pod stálým rostlinolékařským dohledem. Při dodržení jednoduchých pěstebních postupů budou naše trvalky opravdu trvalé.

Sortiment se neustále obohacuje o nové rostliny.

Další naší aktivitou je vazba dušičkových věnců a košů.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Martin Váňa
Všestudy 86
27746 Veltrusy

https://www.vanovi.cz/

telefon: +420 604 734 362

Fotogalerie: Zahradnictví Váňovi