Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 052
81%

Ne, nenavštěvuji 1 417
19%

Celkový počet hlasů: 7469


Zahradnictví Petro

Zahradnictví Petro pro Vás připravilo nový katalog rostlin pro Vaše okna, balkón či zahradu. Zboží si můžete objednat v našem internetovém obchodě.

Můžete také navštívit náš samoobslužný skleník, kde si kromě uvedeného sortimentu můžete zakoupit substráty, hnojiva, květináče, vzrostlé rostliny, osázené závěsné nádoby, multiplata, pokojové rostliny a řadu dalších rostlin, které nejsou uvedeny v katalogu a kde jsou ceny až o 35 % levnější a ještě ušetříte na poštovném a balném. Navíc při osobním nákupu nad 500 Kč Vás čeká dárek ve formě speciálního hnojiva.

 

Adresa:   Zahradnictví PETRO
              Na Staré cestě 3741
              Mělník–Mlazice 
              Telefon: +420 602 223 614 
              E-mail: info@fuchsie.cz
              Web: https://www.zahradnictvi-fuchsie.cz/

Máte zkušenosti se zahradnictvím Petro? Podělte se s ostatními

paní

Bastlová Miloslava | 02.12.2018

Komentář ohledně zahradnictví Petro. Na zahradnictví Petro nedám dopustit,nakupuji tam od doby co exitují a nedám na ně dopustit. neznamená , že jsem koupila také nějakou kytičku co jsem nezachránila,ale vybrala jsem si ji sama,tak mohu naříkat jen na sebe.Nikdo,ale není dokonalý. Ceny mají skvěllé a co nepěstují, tak vám obědnají. Lidé si neuvědomí, že v marketech jsou kytky vyhnané a už v lednu si některé můžete dokonce koupit. Co se jedná cen ,tak oni berou větší množství,tak mají velké slevy. Vím o čem píši. V marketech květiny nekupuji. Je daleko lepší,když je květina normálně vypěstovaná,než vyhnaná. To byl můj názor na zahradnictví Petro. Pracuji s lidmi,tak vím jaké to je. Nejde se zavděčit lidem Všem. Obzvláštˇv téhle době.

prosim o radu

eva | 26.04.2018

dobry den nezadavam prispevek.ale mela jsem zajem o pomerancove lehatko,ktere mate v akci.koukla jsem na neho vcera na reklame,ale dnes jiz neni k nalezeni.bylo by mozne nabidku mi zaslat i s popisem?akce je pouze do 30.4.za vyrizeni predem dekuji apreji hezky den.balatova

hodnocení

Veronika | 25.06.2017

Nejsem zvyklá na články reagovat, ale tato diskuze mě k tomu přiměla. V tomto zahradnictví jsem si také nakoupila fuchsie. Nejeli jsme tam cíleně, ale při cestě do Mělníka jsme se tam zastavili. Zahradnictví to je pěkné, rozlehlé, některé květiny v květináčích docela rozrostlé, některé kvetoucí, ale některé fuchsie, název jsem si nezapamatovala, byly málo nakvetlé a na mé asi ne přiliš odborné dotazy mě odpovídala paní ne moc ochotně,spíše otráveně a znuděně, na rozdíl od příjemné pokladní. Tak na každém šprochu je pravdy trochu.

dotaz

Vít | 14.06.2017

O co v této diskuzi vůbec jde? Jde o kytky, nebo si zde někdo hojí bolístky, viďte Pavle D.?

fuchsie

Pavel.D | 12.06.2017

Co sem taháš politiku-ty stará komunisticá struktůro? H.P. má asi pravdu,o co ti jde?

odpověď

EVa | 05.06.2017

Dobrý den, nezvládl jste to Vy, nejsem tak hloupá, abych nevěděla, že jsme po "sametové" revoluci pouze kolonií. Fuchsie asi rychlené jsou, ale pokud jste si nevšiml,nebyla diskuze o rychlení, ale zda již někde fuchsie kvetou a o zemi původu nepadlo také ani slovo.Velká část věcí (potraviny, textil, technika atd. jsou z dovozu, výčet by byl nekonečný) a ve sklenících jsou také rychlené a to i v zahradnictví Petro, na tom není nic špatného!

fuchsie.

Pavel.D. | 04.06.2017

To jste to teda Evičko nezvládla. Hornbach,Bauhaus,Lidl,Kaufland-Česká zahradnictví? No jo,holky byly vždycky blbé v zemáku.A rychlené květiny vám nic neříkají?
Fuchsie fakt ještě nekvetou.

příspěvek

EVA K. | 02.06.2017

Nevím o co v tomto sporu jde, hledala jsem recenze, ale na jiné zahradnictví a objevila jsem tuto diskuzi.Jen chci dodat, že fuchsie již kvetou!!!! Konkretně je mají v HORNBACHU v Chuchli ve venkovní zahradě na pojízdných platech blízko u východu z vnitřní zahrady , tak se Hano P. uklidněte a než něco napíšete, tak se porozhlídněte po zahradnictvích a pak kritizujte. Do Rakouska jezdíte, ale český obchod je Vám asi málo,české obchody jsou někdy lepší, než ty západní, ale to není nic pro snoby, že ?

jaro

Hana P. | 31.05.2017

Věro P já ti nevěřím, jak můžeš napsat, jaké máš květy-když fuchsie ještě nekvetou? Byla jsem na výstavě v Rakousku a fuchsie nakvetlé taky nebyly. Asi máš jiný záměr, než pěstovat Fuchsie.

zklamání

Věra P | 23.05.2017

Tak již věřím těm, kteří jsou zklamaní a zahradnictví P E T R O se obloukem vyhnou ! Dopadlo to tak, že z 10 fuchsií 2 zaschly, to byly ty, co měly miniaturní kořeny a 3 !!!!! byly jiné než jsem chtěla . Květy jsou menší a mají jiné zbarvení ( ne dvoubarevné ). Již s tímto zahradnictvím nechci mít nic společného. Když člověk nevěří recenzím tak dopadne jak dopadne, v Bauhauzu jsem objevila daleko lepší a jednu úplně stejnou, jenom o dost levnější !!!! nadávat mohu jedině sobě,. komu není rady, tomu není pomoci!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek