Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Zahradnictví Petro

Zahradnictví Petro pro Vás připravilo nový katalog rostlin pro Vaše okna, balkón či zahradu. Zboží si můžete objednat v našem internetovém obchodě.

Můžete také navštívit náš samoobslužný skleník, kde si kromě uvedeného sortimentu můžete zakoupit substráty, hnojiva, květináče, vzrostlé rostliny, osázené závěsné nádoby, multiplata, pokojové rostliny a řadu dalších rostlin, které nejsou uvedeny v katalogu a kde jsou ceny až o 35 % levnější a ještě ušetříte na poštovném a balném. Navíc při osobním nákupu nad 500 Kč Vás čeká dárek ve formě speciálního hnojiva.

 

Adresa:   Zahradnictví PETRO
              Na Staré cestě 3741
              Mělník–Mlazice 
              Telefon: +420 602 223 614 
              E-mail: info@fuchsie.cz
              Web: https://www.zahradnictvi-fuchsie.cz/

Máte zkušenosti se zahradnictvím Petro? Podělte se s ostatními

Moje zkušenost

Jaroslava Adamská | 25.06.2023

Zahradnicví Petro znám dlouho a nakupovala jsem každý rok. Po delší době opět žiji v domku a s radostí jsem si dojela pro muškáty a fuchsie do Mělníka až z Orlických hor. Paní Petrová má rostliny kvalitní, dobře prokořenělé, ohromný sortiment. Všechny !!!!!! rostliny mi kvetou. Pokud někomu uschly, bude to nejspíš špatnou péčí. Bohužel jediný problém stále přetrvává. Ne vždy mi vykvete to, co jsem kupovala a co je označeno na cedulce. Ale to je právě ten problém s lidmi, kteří za svůj plat odvedou nekvalitní práci. Chápu, že paní Petrová nemůže všechno dělat sama a musí se zkrátka spoléhat i na zaměstnance. U truhlíků mi to tolik nevadí, zkrátka nejsou barevně sladěné podle mé představy. U fuchsiíé mě to dost mrzí, protože je kupuji do své sbírky a některé nemohu správně určit. Paní Petrovou za její práci obdivuji a moc jí přeji, ať se jí daří.

paní

Bastlová Miloslava | 02.12.2018

Komentář ohledně zahradnictví Petro. Na zahradnictví Petro nedám dopustit,nakupuji tam od doby co exitují a nedám na ně dopustit. neznamená , že jsem koupila také nějakou kytičku co jsem nezachránila,ale vybrala jsem si ji sama,tak mohu naříkat jen na sebe.Nikdo,ale není dokonalý. Ceny mají skvěllé a co nepěstují, tak vám obědnají. Lidé si neuvědomí, že v marketech jsou kytky vyhnané a už v lednu si některé můžete dokonce koupit. Co se jedná cen ,tak oni berou větší množství,tak mají velké slevy. Vím o čem píši. V marketech květiny nekupuji. Je daleko lepší,když je květina normálně vypěstovaná,než vyhnaná. To byl můj názor na zahradnictví Petro. Pracuji s lidmi,tak vím jaké to je. Nejde se zavděčit lidem Všem. Obzvláštˇv téhle době.

prosim o radu

eva | 26.04.2018

dobry den nezadavam prispevek.ale mela jsem zajem o pomerancove lehatko,ktere mate v akci.koukla jsem na neho vcera na reklame,ale dnes jiz neni k nalezeni.bylo by mozne nabidku mi zaslat i s popisem?akce je pouze do 30.4.za vyrizeni predem dekuji apreji hezky den.balatova

hodnocení

Veronika | 25.06.2017

Nejsem zvyklá na články reagovat, ale tato diskuze mě k tomu přiměla. V tomto zahradnictví jsem si také nakoupila fuchsie. Nejeli jsme tam cíleně, ale při cestě do Mělníka jsme se tam zastavili. Zahradnictví to je pěkné, rozlehlé, některé květiny v květináčích docela rozrostlé, některé kvetoucí, ale některé fuchsie, název jsem si nezapamatovala, byly málo nakvetlé a na mé asi ne přiliš odborné dotazy mě odpovídala paní ne moc ochotně,spíše otráveně a znuděně, na rozdíl od příjemné pokladní. Tak na každém šprochu je pravdy trochu.

dotaz

Vít | 14.06.2017

O co v této diskuzi vůbec jde? Jde o kytky, nebo si zde někdo hojí bolístky, viďte Pavle D.?

fuchsie

Pavel.D | 12.06.2017

Co sem taháš politiku-ty stará komunisticá struktůro? H.P. má asi pravdu,o co ti jde?

odpověď

EVa | 05.06.2017

Dobrý den, nezvládl jste to Vy, nejsem tak hloupá, abych nevěděla, že jsme po "sametové" revoluci pouze kolonií. Fuchsie asi rychlené jsou, ale pokud jste si nevšiml,nebyla diskuze o rychlení, ale zda již někde fuchsie kvetou a o zemi původu nepadlo také ani slovo.Velká část věcí (potraviny, textil, technika atd. jsou z dovozu, výčet by byl nekonečný) a ve sklenících jsou také rychlené a to i v zahradnictví Petro, na tom není nic špatného!

fuchsie.

Pavel.D. | 04.06.2017

To jste to teda Evičko nezvládla. Hornbach,Bauhaus,Lidl,Kaufland-Česká zahradnictví? No jo,holky byly vždycky blbé v zemáku.A rychlené květiny vám nic neříkají?
Fuchsie fakt ještě nekvetou.

příspěvek

EVA K. | 02.06.2017

Nevím o co v tomto sporu jde, hledala jsem recenze, ale na jiné zahradnictví a objevila jsem tuto diskuzi.Jen chci dodat, že fuchsie již kvetou!!!! Konkretně je mají v HORNBACHU v Chuchli ve venkovní zahradě na pojízdných platech blízko u východu z vnitřní zahrady , tak se Hano P. uklidněte a než něco napíšete, tak se porozhlídněte po zahradnictvích a pak kritizujte. Do Rakouska jezdíte, ale český obchod je Vám asi málo,české obchody jsou někdy lepší, než ty západní, ale to není nic pro snoby, že ?

jaro

Hana P. | 31.05.2017

Věro P já ti nevěřím, jak můžeš napsat, jaké máš květy-když fuchsie ještě nekvetou? Byla jsem na výstavě v Rakousku a fuchsie nakvetlé taky nebyly. Asi máš jiný záměr, než pěstovat Fuchsie.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek