Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahradní centrum Školky Montano

Okrasné školky MontanoOkrasné zahradnictví Školky Montano dlouhodobě patří mezi podniky s největší produkcí okrasných a lesních dřevin v ČR. Sídlí v Přerově nad Labem (asi 20 km na východ od Prahy), kde provozuje jak zahradní centrum pro maloobchodní prodej, tak i velkoobchod pro sadovnické firmy a velkoodběratele. Zahradnictví provádí také výsadby a údržby okrasné a krajinné zeleně.
Zahradní centrum nabízí hlavně venkovní okrasné rostliny, jako jsou okrasné keře a stromy, dále trvalky, letničky, balkónové květiny, trávy a vodní a bahenní rostliny.
Většina rostlin je vypěstována přímo v zahradnictví Školky Montano, nabídka je rozšířena i o rostliny dalších pěstitelů. Jedná se o ovocné stromky a keře, ale i pokojové rostliny. Najdete zde i zahradnické potřeby a vše co souvisí se zahradou, např. zahradnické substráty a zeminy, rašelinu, mulčovací kůru, hnojiva, travní semeno, nářadí a květináče.

Adresa:        Zahradní centrum Školky Montano
Přerov nad Labem 414
okr. Nymburk, 289 16
Otevřeno:       Po - So: 9.00-17.00
Telefon:         (+420) 739 062 791 - prodejna
(+420) 325 565 271
E-mail:          odbyt@skolky-montano.cz
Web:            www.skolky-montano.cz/

Fotogalerie: Zahradní centrum Montano