Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahradnictví Zahrada Lisý

Jedno z největších zahradnictví na berounském okrese - Zahradnictví Lisý - najdete kousek od sjezdu z dálnice D5 - Beroun západ.  Budete překvapeni, jak velké zahradnictví najdete na okraji malého okresního města - svou velikostí a sortimentem se bez obav může srovnávat s velkými pražskými zahradnictvími.
Zahradnictví Lisý je členem Svazu zakládání a údržby zeleně a Sdružení zahradnických center. Pod jednou střechou tady  mimo najdete :

  • okrasné jehličnaté a listnaté dřeviny a  keře
  • alejové a  ovocné stromy
  • širokou škálu popínavých rostlin, skalniček a trvalek

Zahrada Lisý se zabývá projekty a realizacemi zahrad, a to včetně koupacích i okrasných jezírek.

 

Adresa:Zahradnictví Zahrada Lisý
            Beroun - Popovice 113
            26701 Beroun Králův Dvůr
            otevřeno pondělí - neděle 8-18 hodin
            https://www.zahradalisy.cz
               

Diskusní téma: Zahradnictví Zahrada Lisý

Zdravé rostliny a velký výběr, jen popisy rostlin na webu chybí

Štádlerová | 07.09.2017

Ano. Výše uvedené mohu jen potvrdit. Ráda zde nakupuji. Narozdíl od zahradnictví v Unhošti, je v Berouně příjemný a vstřícný personál. Jediné, co mi velmi chybí, je podrobný popis prodávaných i neprodávaných rostlin. V tom je vynikající zahradnictví Petr Franc v Kamenných Žehrovicích. Na jejich webu najdete dokonce i přibližnou výšku keřů a stromů za 20, popř. i za 50 let, což je neocenitelná pomoc při budování nové zahrady. Opravdu skvělé popisy. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí mít krásnou zahradu stále, nikoliv prales po 20 letech.

Přidat nový příspěvek