Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Zahradnictví Jiří Hruška

Firma vznikla v roce 1991. Začínali jsme školkařit na ploše 1 ha, dnes máme produkční školku na rozloze 8 ha. Zabýváme se pěstováním ovocných stromků a keřů a okrasných dřevin v širokém sortimentu. Provádíme návrhy a realizace zahrad.

 

Adresa:    Zahradnictví Jiří Hruška 
               Třída krále Jiřího 243
               281 01 Velim
               Telefon: +420 608 024 550
               E-mail:  hruska@hruska-skolky.cz  
               Web: https://www.hruska-skolky.cz

Vaše zkušenosti se Zahradnictvím Jiří Hruška

Ukončení letního prodeje

Němcová | 03.08.2015

Tak to je síla, opravdu toto zahradnictví spěje ke konci. Těšila jsem se, jak o dovolené opět zajedeme navštívit vaše zahradnictví, ale od července do září - ZAVŘENO. O tom jsem ještě nikdy neslyšela a zahradnictvích mám projeto spoustu.

Re: Ukončení letního prodeje

Hruška Jiří | 20.02.2018

Zdravím paní Němcová. Běhen letních měsícu máme zavřeno od začátku vzniku našeho zahradnictví, což je 15 let. Máme poměrně rozsáhlou výrobu ovocných stromků, které právě behem letních měsíců očkujeme a spoustu jiné práce. To je velmi zkrácený důvod letní prodejní pauzy. J.H.

dobrý den

vera svobodova | 17.04.2015

Jezdila jsem od roku 2003 každý rok nakupovat, jak ovocné stromky, tak okrasné keře atd. Mám spoustu krásných věci z tohoto zahradnictví. Hruškovi:-( dnes již senioři:-) vynikající lidé. To se nedá říct o jejich vnučkách. Byla jsem tam letos po delší době a naposled.Arogantní a neochotné, když jsem se na něco zeptala a chtěla poradit, vyloženě to dámy obtězovalo.Škoda, kdeže je to úžasné zahradnictví, kam jsem se vždy těšila

Zahradnictví Hruška

Radka | 06.07.2013

Opravdu velký výběr rostlin, ceny ok ale šokovalo mě že se nestydí nabízet nemocné hosty-bohyšky :-(

ovocné stromky

Táňa | 15.06.2011

Vloni jsem si u vás nakoupila ovocné stromky do svého sadu, asi 2 z 20 se mi neujali :( ale jinak jsou krásné a zdravé! Vřele doporučuji nakoupit v zahradnictví pana Hrušky :)

Super zahrada

Zdeněk Janotka | 01.03.2011

Dobrej den,
chtěl bych pochválit tuto firmu za fantastický návrh mé zahrady! Mám snad nejkrásnější zahradu v okolí, každý mi ji závidí a to jen díky vám!!!

Přidat nový příspěvek