Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahradnictví Franc

Zahradnictví Franc bylo založeno v roce 1997, původně jako prodejna okrasných dřevin. Postupně byl rozšiřován sortiment pěstovaný ve vlastní školce. V roce 2004 se prodejna přesouvá do prostor okrasné školky v Kamenných Žehrovicích , je rozšířena prodejní plocha a sortiment jak okrasných a ovocných dřevin tak dalšího zboží - substráty, hnojiva atd. Souběžně s rozvojem okrasné školky dochází od roku 2000 k rozšiřování služeb v oblasti návrhů a realizace zahrad. Od roku 2004 byl spuštěn on-line katalog rostlin s internetovou prodejnou. Katalog v současné době obsahuje přes 700 položek.

 

Adresa:   Zahradnictví Franc
              K rokli 299
              Kamenné Žehrovice 273 01    
              Telefon: 312 658 224
              E-mail: dreviny@zahrady-rostliny.cz
              Web: https://www.zahrady-rostliny.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Franc? Podělte se s ostatními

Tohle zahradnictví nemá chybu. Mám ho z ruky, ale občas tam zavítávám.

Štádlerová | 07.09.2017

Aspoň já žádnou chybu neobjevila. Už web tohoto zahradnictví svědčí o tom, s jakou láskou zaměstnanci v čele s majitelem o rostliny pečují. Je zde totiž unikátní popis mnoha rostlin. Nejen, že se dozvíte správné podmínky pro pěstování rostliny, ale např. u stromů i jejich obvyklou výšku po 20, někde i po 50 letech života!!! To je nedocenitelná informace pro ty, kteří zakládají novou či obnovují starou zahradu. Mají tak šanci mít ji krásnou nejen na začátku, když jsou všechny keříky, stromky malé. Ale mají jistotu, že se jim po 20 letech nestane ze zahrady nepropustný prales. :)

profesionálové

Zdena | 25.02.2012

Vypěstovali mi nový stromek -jabloň s mých roubů,získaných ze starého stromu - odrůdy,která se dnes již nepěstuje.Takže spokojenost...

prijemna prace

oskar | 02.06.2011

zahradnictvi p.f. pravidelne navstevuji ...jen proto ze tam chodim do prace...:-) velmi se mi tam libi..

Příjemný personál a pěkné stromky

Kamil Tejkl | 03.03.2011

Hned po příchodu mě překvapilo, jaký je tam příjemný personál. Ochotně se ptali, co potřebuji a hned mi chtěli poradit co a jak. Koupil jsem si stříbrný smrček a pár ovocných stromků...všechny se chytily :) Do tohoto zahradnictví se vždy rád vracím!

Re: Příjemný personál a pěkné stromky

David Kutal | 15.06.2011

Mě bohužel jedna meruňka minulou zimu umrzla, ale jinak všechny ostatní plodí!!!

Přidat nový příspěvek