Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 052
81%

Ne, nenavštěvuji 1 417
19%

Celkový počet hlasů: 7469


Zahradníctví ARBOEKO s.r.o.

Arboeko je jedním z největších podniků v České republice v oblasti pěstování, prodeje a distribuce okrasných dřevin. Firma Arboeko byla založena v roce 1993 a díky své velmi aktivní prodejní politice zaznamenala v následujících letech významný nárůst. Vlastní skladba výroby zahrnuje cca. 80 ha alejových a soliterních stromů, 22 ha mladého materiálu stromů a 10 ha kontejnerovaných dřevin.

Kromě toho zaujímá firma Arboeko vedoucí roli v mezinárodním obchodě (import a export) okrasných rostlin. Dodavatele a zákazníky firmy Arboeko lze nalézt po celé Evropě.

 

Adresa:   ARBOEKO s.r.o.
              Obříství 230    
              277 42 Obříství 
              Telefon: +420 315 683 151
              E-mail: arboeko@arboeko.com
              Web: https://www.arboeko.com/

Máte zkušenost se zahradnictvím Arboeko? Podělte se s ostatními

roman.tyce@seznam.cz

Roman Týce | 18.04.2019

Dobrý den,
rádi bychom letošní rok pokračovali s manželkou v zakládání zahrady.V loňském roce jsme si u Vás k naší spokojenosti koupili několik Vašich produktů jako soukromé osoby.
Je možné u Vás v nákupu pokračovat?
Děkuji za odpově'd a přejeme hezké velikonoční svátky
Týce

Nic jsem si nevybral...

Michal Bureš | 15.06.2011

Byl jsem se tam u vás kouknout, nebyl jsem rozhodnutý něco koupit... Zrovna bylo období, kdy se mi nic moc nezalíbilo, takže jsem nic nekoupil ... ale jinak to máte v zahradnictví pěkné :)

Túje a okrasné srmčky

Přemek Hnilica | 08.03.2011

Potřeboval jsem koupit na zahradu nějaké okrasné stromky, byl jsem překvapen, jak byl personál ve vaší firmě ochotný! Se vším mi pomohli a poradili i s výběrem. Teď po 2 letech mi stromky vyrostly asi o 20-25cm a už ta zahrada vypadá k světu ...

Přidat nový příspěvek