Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Zahradnictví Hraňo

Zahradnictví Hraňo 1Rodinná firma Hraňo působí v oboru zahradnictví již od roku 1988. Naše firma se zaměřuje především na zahradní a krajinářskou architekturu, dále pak na pěstební činnost v oblasti okrasného školkařství. Nabízíme kompletní služby od návrhů přes realizace, až po údržbu nejen rodinných zahrad, ale i veřejných prostor.
Tyto služby jsme doplnili o návrhy a realizace automatických závlahových systémů. V sídle firmy naleznete prodejnu okrasných rostlin, ovocných stromů, zahradnických potřeb, rozsáhlé pěstební plochy a květinové studio, ve kterém nabízíme floristické služby, bytovou keramiku, doplňky, a také poradenskou a lektorskou činnost v oblasti floristiky.

HRAŇO, Odborné služby zahradnické
Zahradnická 164
Žehušice
Tel. 327 399 161
zahradnictvi@hrano.cz

www.hrano.cz


Vaše zkušenosti se Zahradnictvím Hraňo

ov ocné stromky

Chlumský Pavel | 15.10.2015

Výborné služby a poradenství zejména v oblasti sázení ovocných stromků a jejich pěstování, Díky.

Přidat nový příspěvek