Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 745
78%

Ne, nenavštěvuji 1 863
22%

Celkový počet hlasů: 8608


J. Křivohlávek - Hortus

Zahradní a zahradnické služby. Firma v současné podobě začala působit začátkem roku 2000. Firmu zastupuje pan Jaroslav Křivohlávek, který podniká jako fyzická osoba. Ve své činnosti se firma zaměřuje především na vlastní zakládání zeleně okrasných zahrad, ale též na jejich  pravidelnou údržbu. Zajišťujeme komplexní služby již od projektové dokumentace. V současné době jsou zakázky realizovány většinou pro občany (zakládání soukromých zahrad, drobné zahradnické služby). Zajišťujeme i  prodej okrasných rostlin.

 

Adresa:    J. Křivohlávek - Hortus
               Komenského nám. 225
               549 31 Hronov
               Telefon: +420 491 485 082
               E-mail: zahradnicke.sluzby@tiscali.cz
               Web: https://www.jk-hortus.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Hortus - J. Křivohlávek? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek