Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahrady-travní koberce

Naše firma patří v oblasti návrhů a komplexní realizace zahrad mezi plně profesionální, a to podle již připravených, nebo vlastních projektů a návrhů. Provádíme úpravy povrchů zahrad, vytyčení okrasných záhonů, jejich osázení, přípravu trávníkových ploch včetně osázení nebo položení travního koberce, instalace podzemních automatických závlah, drobné zahradní stavby jako ohraničení záhonů, zídky, schody, cesty, osvětlení cestiček a záhonů atd. Realizujeme rovněž zahradní jezírka s profesionální technologií. Při své práci používáme speciální techniku.

 

Adresa:    Zahrady-travní koberce
               Jižní 233
               503 22 Libčany u Hradce Králové
               Telefon: +420 737 821 679
               E-mail: novakova@avz.cz
               Web: https://www.avz.cz

Máte osobní zkušenost se Zahrady-travní koberce Nováková? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek