Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 052
81%

Ne, nenavštěvuji 1 417
19%

Celkový počet hlasů: 7469


Zahradnictví Krulichovi

Vážení pěstitelé, milovníci přírody, rostlin zvláště,

vážíme si vašeho zájmu o výpěstky Zahradnictví J. a Z. Krulichovi a také o naše rady, kterými se snažíme přispět k tomu, aby rostliny dobře prospívaly na vašich zahradách, dělaly vám radost a případně poskytly i užitek. Kromě na našich stránkách hojně využívané PORADNY, jsme oslovováni i médii, které se také snaží o popularizaci zahradnického oboru a šíření informací o novinkách a pěstování rostlin.

Naší hlavní činností je pěstování trvalek, skalniček, koření a léčivých bylin v širokém sortimentu. Pro značný zájem zákazníků o naše výpěstky jsme v roce 2005 rozšířili pěstební plochy těchto rostlin v trvalkové školce, odkud pravidelně doplňujeme nabídku zahradnictví a prodejen firmy. Značný podíl vlastní produkce také tvoří výroba letniček, balkónových květin, rychlených cibulovin a petrklíčů.

 

Adresa:   Zahradnictví J. a Z. Krulichovi
              Ulice Na Petynce
              Praha 6 - Břevnov
              Telefon: 233 350 716
              E-mail: info@zahradnictvikrulichovi.cz
              Web: https://www.zahradnictvikrulichovi.cz

Máte zkušenosti se zahradnictvím Krulichovi? Podělte se s ostaními

rád se objevím znovu

Milan Halamka | 26.06.2022

Byl jsem v zahradnictví 2x a vždy jsem byl spokojen ? Jak s materiálem, tak s obsluhou.

Jiz nikdy vic

Martinkova | 07.05.2021

Do zahradnictvi jsem se tak tesila! Ovšem dámy, ktere tam pracuji a doslova je svou přitomnosti obtežujete??? Jiz nikdy víc!

Chování personálu

Tereza | 15.05.2016

Květiny mají v zahradnictví nádherné, chování personálu je o dost horší. Tak negativní zážitek z obchodu jsem jsem nikdy neměla. Krátce po porodu s malým miminkem při nákupu rostlin za poměrně hodně peněz jsem v opravdu velké nouzi poprosila o možné využití toalety. S tak arogantním odmítnutím jsem se ještě nesetkala. Asi paní prodavačka nebyla nikdy v nouzi - každopádně ke Krulichům nikdy více.

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

skvělá práce

Dagmar Nemsillová | 08.03.2013

moc děkuji! stále objednávám,doobědnávám a vždy se mnou má pí.Krulichová trpělivost a vždy mi pošle nádherné a silné rostliny. takové nemá opravdu nikdo.také jsem viděla rady v televizi,budou pravidelně? už se těším!

Báječní majitelé Krulichovi

Míla Jelínková | 13.04.2012

Chtěla bych všem,kteří mají rádi trvalky,bylinky a ostatní rostliny doporučit toto zahradnictví Krulichovi.Objevili jsme to náhodou na internetu a již druhým rokem objednáváme a jezdíme do Prahy do tohoto zahradnictví.Majitelé báječní,poradí a doporučí.Mají i zajimavé rostliny za velice dobré ceny.

Marie

Balkonové květiny | 15.06.2011

Když jsem si u vás koupila jeden rok balkonovky, každý mi je záviděl. Byl přenádherné, pečlivě jsem se o ně starala a díky tomu nám to zkrášlilo celý dům! Kdyby někdo chtěl fotografie, ráda zašlu!

Loskuták

Luďa Stránský | 04.03.2011

Líbí se mi, jak spolupracujete s televizními pořady. Přesvědčuje mě to o tom, že jste v zahradničení profesionálové a víte, co děláte!

Re: Loskuták

Hanka | 04.03.2011

Myslím, že jsem někoho od vás ze zahradnictví viděla i v pořadu Sama doma nepletu se? V Loskutákovi jo, tím jsem si jistá .. :)

Přidat nový příspěvek