Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 832
79%

Ne, nenavštěvuji 1 868
21%

Celkový počet hlasů: 8700


Zahradnictví Safro

Prodáváme převážně středně vzrostlé či dospělé stromy a keře ve velikostech, které uzvednete maximálně ve dvou lidech a u kterých nemusíte čekat, než budou vypadat k světu. Čas je důležitý a ten vám nabízíme spolu s rostlinami. Nově nabízíme u některých rostlin i menší velikosti, které lze zaslat poštou.

Máme široko daleko nejširší sortiment stálezelených stromů a keřů, které vás potěší zejména v zimních měsících. Specializujeme se na magnólie, kterých nabízíme každoročně široký sortiment včetně rarit, a dále na dřeviny kvetoucí v létě, kdy máte chuť se jen tak povalovat pod sluncem.

 

Adresa:     Zahradnictví SAFRO (pobočka Praha-Stodůlky)
                Za Mototechnou 2673/11
                155 00  Praha-Stodůlky
                Mobil: +420 776 882 882
                E-mail: zahrada@safro.cz
                Web: https://www.safro.cz/

Vaše zkušenosti se Zahradnictví Safro

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

JASMINE TOM | 15.05.2024

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

I have a strong interest in this subject due to my prior experiences, which have increased my understanding of it. Had I had this information earlier, I would not have fallen victim to scams to the extent that I did, In my quest to earn enough money to retire early, I lost a lot of money to several investing platforms. I was clueless about how to restart after losing everything. Fortunately, I was directed to Morris Gray A Legitimate DIGITAL ASSETS RECOVERY AGENT by a friend. I was able to contact Him on: MORRIS GRAY 830 @ GMAIL COM, and they helped me recover my lost 13.6 BTC and introduced me to reliable investment platforms that are currently helping me realize my ambition of retiring early. Given how crucial this is, I hope it will assist someone who is in need of such services, you can reach out to him on, WhatsApp: + 1 607 698 0239 & Email: @ MorrisGray830 @ Gmail, Com...

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

PRACE

KATERINA | 03.05.2012

DOBRIDEN MEPRIMATE LIDI NA PRACI

Re: PRACE

Jirka | 13.07.2012

za 1) určitě bych jim napsal na jejich kontaktní adresu
a za 2) takovým způsobem, jakým jste to vy podala, to by vás nepřijali nikde...

Re: Re: PRACE

Petr | 12.04.2015

Pane Jirko, neznamená, že když dotyčná neumí česky, že to nevyváží svojí pracovitostí, hledá práci, ne práci korektora v redakci.

Přidat nový příspěvek